Třídy a události

Školní kolo zeměpisné olympiády

V průběhu ledna 2022 se uskutečnilo školní kolo zeměpisné olympiády. 

Přihlášených soutěžících byl letos rekordní počet 75. Bohužel někteří byli nemocní nebo v karanténě. Celkem se zúčastnilo 67 žáků.


Výsledky:
Kategorie A (6. ročník) → 11 soutěžících

  1. místo: Lukáš Flegr (6. B)
  2. místo: Matyáš Hodr (6. B)
  3. místo: Filip Vohradník (6. B)
  4. místo: Ela Rothanzlová (6. B)
  5. místo: Václav Horajs (6. B)
  6. místo: Aneta Chlupová (6. A)
  7. místo: Ondřej Matys (6. B)
  8. místo: Emma Vašíčková (6. D)
  9. místo: Radka Moudrová (6. A)
  10. místo: Eliška Bergerová (6. A)
  11. místo: Jan Heger (6. B)

Kategorie B (7. ročník) → 23 soutěžících
  1. místo: Jan Hrbáček (7. B)
  2. místo: Antonín Slezák (7. B)
  3. místo: Karolína Vašíčková (7. B)
  4. místo: Kristýna Půlpánová (7. A)
  5. místo: Aneta Fürbachová (7. D)
  6. místo: Tobiáš Rothanzl (7. B)
  7. místo: Pavel Naiman (7. D)
  8. místo: Ella Filipová (7. A)
  9. místo: Veronika Vlková (7. D)
  10. místo: Barbora Samková (7. C)
  11. místo: Matyas Heger (7. D)

Kategorie C (8. a 9. ročník) → 32 soutěžících
  1. místo: Marek Bernard (9. B)
  2. místo: Adam Slezák (9. B)
  3. místo: Patrik Vlk (9. C)
  4. místo: Patrik Čermák (9. B)
  5. místo: Jakub Štěrba (8. C)
  6. místo: Karolína Valešová (9. B)
  7. místo: Sebastián Malinský (9. B)
  8. místo: Šimon Moravec (8. B)
  9. místo: Tereza Lantová (8. A)
  10. místo: Filip Adamec (9. B)
  11. místo: Denis Fibigr (9. A)

První tři soutěžící z každé kategorie postupují do online okresního kola, které pořádá Masarykova univerzita. 
Děkujeme všem soutěžícím za účast. 
Postupujícím držíme pěsti.​..

Zápis do 1. tříd pro školní rok 2022/2023
Hybridní třídnická hodina v 7. A

Škola

Základní škola Pardubice–Polabiny,
Prodloužená 283

Prodloužená 283
530 09 Pardubice, Polabiny 2
Česká republika

IČ: 60159065
RED IZO: 600196548

ID DS: kjefxqf

Bankovní účet vedený u KB: platby ŠD a platby obědů

Zřizovatel: Magistrát města Pardubic

Vedení školy

Ředitelka školy:
Mgr. Bc. Jana Smetanová
466415678, 604356 933
smetanovaj@zsprodlouzenapce.cz

Zástupce ředitelky školy pro oblast pedagogickou - statutární zástupce ředitelky školy:
Mgr. Tomáš Zemánek
466768351
zemanekt@zsprodlouzenapce.cz

Zástupce ředitelky školy pro oblast technicko - organizační:
Mgr. Vladislav Valenta
466768351
valentav@zsprodlouzenapce.cz

Vedoucí učitelka:
Mgr. Marie Ańa Novotná
466768351
novotnaa@zsprodlouzenapce.cz

Mapa