Mikulášská nadílka ve 4.B

​Dnes nás přišla navštívit do třídy pekelná čertí parta, Mikuláš a andílci. Děti slíbily, že už nebudou povídat a taky zapomínat. No...uvidíme, jak dlouho jim to vydrží😀. A za rok se zase těšíme.... 

Výlet do Nechanic..4.B

​Moc hezký výlet do Nechanic. Vánoční dekorace, dobrůtky, zvyky. Vánoce se už blíží....

Tv ve 4.B

​...kdo by si rád nezaletěl s padákem... ....malinko jiný tělocvik 😉

Den bez mobilu ve 4.B

​Včera jsme strávili den s projektem Hrdá škola...a to bez mobilu. 

Bruslení 4.B

​....opět po roce. Super zábava.

Suit up day 4.B

​....po roce jsme si připomněli základy slušného chování ...toto je opravdu potřeba stále opakovat.

Bruslení ve 4.B

​Příprava na zimní sezónu začala.Tv trochu jinak...in line brusle. Nádherné počasí a děti nadšené. Tak snad počasí bude přát a příští týden si to zopakujeme.

ŠVP 3.B-Mladočov

​Od 27.5.- 31.5. jsme byli s dalšími třemi třídami na ŠVP v Mladočově. Téma bylo-Krotitelé duchů. Zažili jsme spousty zábavy, naučili se mnoho nových her a našli i nové kamarády. Prostě to byl moc moc fajn týden. 

Škola v pohybu ve 3.B

​Tv trochu jinak..plno zážitků..legrace..nových aktivit.

Přednáška - Vesmír 3.B

​Dnes se děti ocitly součástí vesmíru. Dozvěděly se, co je světelný rok, proč může být Měsíc červený a spoustu dalších věcí. Poutavé povídání a mnoho zajímavostí....bylo to skvělé.

Týden v černé..3.B

​V týdnu od 8. do 12. dubna se naše škola připojila k protestní učitelské akci Pedagogické komory Týden škol v černé. Cílem akce je informovat média a veřejnost i o jiných tématech, než je výše platu učitelů. Jsem moc ráda, že i děti se této akce účastní.

Centra aktivit-WATER...3.B

​Dnes jsme začli nová CA téma Voda. Děti se poprvé setkaly s odměrnými válci, udělaly několik pokusů, naučily se mnoho zajímavých věcí, které se týkaly vody. Příští týden bude výměna skupin, tak se snad vše povede jako dnes.

Matematický klokan

V pátek 22. března 2019 se 275 žáků naší školy zúčastnilo Matematického klokana. Odkaz - zde. Výsledky prvních tří soutěžících v jednotlivých kategoriích: CVRČEK 1. místo: Vaněček Tomáš (3. B) 2. místo: Stuchlíková Ema (3. A) 3. místo: Král David (3. C) KLOKÁNEK 1. místo: Santlerová Aneta (4. C) 2. místo: Šlosar Jan (4. C) 3. místo: Rothanzl Tobiáš...
Celý článek

Den učitelů ve 3.B

​​Ve čtvrtek 28. 3. 2019 proběhl další den z celorepublikového projektu Hrdá škola. Tentokrát to byl Den učitelů, kdy si děti vyzkoušely,  jak se nám s nimi učí. V naši třídě převzali na chvíli moji roli a já se naopak vrátila do školních lavic. Všichni jsme si den moc užili. 

Okresní soud...3.B

​Dnes jsme měli tu možnost se jít podívat k Okresnímu soudu. Děti se zúčastnily 2 jednání, nahlédly do cely a také zjistily, co nosí a jaké pomůcky využívá stráž. Pan soudce nám pověděl spousty zajímavých věcí, které se týkaly soudu i tohoto velmi zajímavého zaměstnání. Tak snad si budeme do budoucna pamatovat, že "zlobit" se holt nemá.... .

Ponožkový den

​​Dnes jsme podpořili Světový den Downova syndromu- Ponožkový den. Oblékli jsme si každou ponožku jinou- odlišnost symbolizuje lidi s Downovým syndromem. 

Bruslení 3.B

​Ano...a už je to tu.. bohužel poslední bruslení...tak snad příští rok zase. Už teď se těšíme.

Divadelní představení

​V pátek 8.3. jsme měli možnost zúčastnit se moc pěkné pohádky Lazy Goat. Pohádka z části probíhala v aj, tak jsem si alespoň zopakovali pár známých slovíček a naučili se i několik slovíček nových. Představení se nám moc líbilo. 

Bruslení 3.B

​....dnes jsme vyrazili zasportovat na Zimní stadión...bruslení bylo super 

Teplákový den ve 3.B

​V rámci projektu Hrdá škola se dnes také na naší škole uskutečnil Teplákový den. Všichni z naší třídy jsme do školy dorazili v teplákách. Během dne jsme si vysvětlili heslo Fair play a řekli jsme si, že toto heslo bychom měli všichni dodržovat denně, a to nejen během sportu a her, ale i v běžném životě ​. Zahráli jsme si přátelské u...
Celý článek