Mezinárodní den ve 4.B

​V rámci projektu Hrdá škola jsme se "podívali" do několika zemí. Děti si připravily  mnoho zajímavostí o zemích, které navštívily. Povídání bylo velmi pěkné, tak se nám snad poštěstí a do nějaké země se i o prázdninách podíváme.
  48 zobrazení

Centra aktivit ve 4.B

​​Tentokrát jsme se prostřednictvím center zajímali o Neživou přírodu. Sbírali jsme nové informace, bádali jsme. Také jsme přivítali další 3 třídy a téma jim trochu přiblížili. Nakonec nás čekalo sebehodnocení. Děti se opravdu snažily a zaslouží si proto velkou pochvalu.
  98 zobrazení

Barevný týden ve 4.B

V týdnu od 13. do 17. ledna 2020 jsme zažívali na naší škole Barevný týden (v rámci projektu HRDÁ ŠKOLA ). Pondělí - červené, úterý - modré, středa - žlutá, čtvrtek- zelený, pátek - bílý.
  93 zobrazení

Tři králové ve 4.B

​Dnes jsme si díky žákům z 8.B a 4.A připomněli svátek Tří králů.
  116 zobrazení

Vánoční besídka ve 4.B

​Poslední školní den roku 2019 jsme si opravdu užili...cukroví, brambůrky, pohádky, zdobení. Už se těšíme na rok 2020.
  101 zobrazení

Xmas in Britain 4.B

​Jelikož se už blíží Vánoce a my jsme anglická třída, dnes jsme si povídali o Vánocích ve VB. ..."ozdobili jsme stromeček, upekli jsme mince pie, připravili jsme vánoční večeři. Moc děkujeme paní učitelce Young, která nám řekla mnoho zajímavostí.
  112 zobrazení

Florbal 4.B

Náborový trénink florbalového oddílu HAGA. Při tělesné výchově jsme si vyzkoušeli, jak to vypadá na tréninku florbalu - pohybové hry, soutěže, hra. Hodina byla moc fajn.
  84 zobrazení

Stmelování kolektivu ve 4.B

​Stmelování kolektivu a moc pěkné předvánoční aktivity.
  100 zobrazení

DOD se 4.B

Den otevřených dveří proběhl moc hezky. V po si děti upekly muffinky a ve stř se vrhly na prodej. A tržba ...skvělá.
  90 zobrazení

4.B fandí florbalu

Dnes jsme vyrazili fandit na florbalový festival na zimní stadión. Děti si vytvořily krásný transparent a vítězství bylo jasné. 😉
  110 zobrazení

Český florbal

V úterý 10. prosince 2019 byly některé naše třídy fandit českému florbalu - "Utkání Superligy pro školy" . FOTOGALERIE
  131 zobrazení

Vánoční pečení ve 4.B

​Dnešní den ve znamení příprav na Den otevřených dveří. Ráno jsme se vydali na nákup do Lidlu. Dopoledne jsme napekli dobroty a ve středu budeme moc rádi, když přijdete ochutnat. Těšíme se na vás.
  92 zobrazení

Vánoce v zemích EU..4.B

​V pátek jsme měli hezkou přednášku o Vánocích v zemích EU. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých věcí o Vánocích např.ve Španělsku, Kypru, Francii atd.
  91 zobrazení

Mikulášská nadílka ve 4.B

​Dnes nás přišla navštívit do třídy pekelná čertí parta, Mikuláš a andílci. Děti slíbily, že už nebudou povídat a taky zapomínat. No...uvidíme, jak dlouho jim to vydrží😀. A za rok se zase těšíme....
  120 zobrazení

Výlet do Nechanic..4.B

​Moc hezký výlet do Nechanic. Vánoční dekorace, dobrůtky, zvyky. Vánoce se už blíží....
  113 zobrazení

Tv ve 4.B

​...kdo by si rád nezaletěl s padákem... ....malinko jiný tělocvik 😉
  128 zobrazení

Den bez mobilu ve 4.B

​Včera jsme strávili den s projektem Hrdá škola...a to bez mobilu.
  177 zobrazení

Bruslení 4.B

​....opět po roce. Super zábava.
  121 zobrazení

Suit up day 4.B

​....po roce jsme si připomněli základy slušného chování ...toto je opravdu potřeba stále opakovat.
  158 zobrazení

Bruslení ve 4.B

​Příprava na zimní sezónu začala.Tv trochu jinak...in line brusle. Nádherné počasí a děti nadšené. Tak snad počasí bude přát a příští týden si to zopakujeme.
  176 zobrazení