Bruslení 3.B

​....dnes jsme vyrazili zasportovat na Zimní stadión...bruslení bylo super 

Teplákový den ve 3.B

​V rámci projektu Hrdá škola se dnes také na naší škole uskutečnil Teplákový den. Všichni z naší třídy jsme do školy dorazili v teplákách. Během dne jsme si vysvětlili heslo Fair play a řekli jsme si, že toto heslo bychom měli všichni dodržovat denně, a to nejen během sportu a her, ale i v běžném životě ​. Zahráli jsme si přátelské u...
Celý článek

Besídka ve 3. B

Poslední den před Vánoci jsme si krásně užili...cukroví, pohádky, dárečky. A teď už můžeme přivítat rok 2019. Vše nej do nového roku vám přeje třída 3. B

Vánoční pohádka

​ V úterý jsme byli pozvaní na vánoční pohádku, kterou si pro nás připravili starší spolužáci. ..Pohádka o uspěchaném vánočním čase a o tom, jak by to rozhodně nemělo být, nás trochu donutila k zamyšlení.... Krásně připraveno...moc děkujeme za pozvání "deváťáci".

Výlet 3. B

Dne 4.12. jsme se vydali na výlet na Veselý Kopec. Sice nám počasí moc nepřálo, ale i přesto se výlet vydařil..děti si mohly nakoupit perníčky a ozdoby a podívat se po domečkách z minulého století.

SUIT UP DAY 3. B

​Dne 22.11. jsme se krásně oblékli a zažili společenský den. Pověděli jsme si něco o společenském oděvu a pravidlech slušného chování. 

Čert a Mikuláš ve 3. B

Keramika ve 3. B

Dne 11.12. jsme tvořili vánoční andílky. Všem dětem se velmi povedly.