První vysvědčení

První vysvědčení
​Dnes si prvňáčci odnesli svá první vysvědčení a na školní zahradě jsme společně zakončili tento podivný školní rok. Speciální vysvědčení rozdala dětem a i paní vychovatelka. Malou odměnu poslala i domů rodičům za jejich úsilí a trpělivost. Všichni už se těšíme na léto, na koupání, zmrzlinu a kamarády. Hezké prázdniny!!!!
  211 zobrazení

Deštníky

Deštníky
​Konečně jsme  se minulý týden dočkali deště, a tak motivace na výtvarnu výchovu byla jasná.  Děti dostaly za úkol namalovat, vyrobit, vyfotit svůj deštník.
  181 zobrazení

Duha

Duha
​A kdo měl štěstí, viděl i duhu. :)
  206 zobrazení

Májová alej

Májová alej
​Takhle krásně rozkvetly stromy kolem nás.
  177 zobrazení

Žabí týden

Žabí týden
​Minulý týden jsme se naučili psát věty o žábě a kromě toho jsme přidali i malé tvořeníčko.
  163 zobrazení

Pampeliškový týden

Pampeliškový týden
​Všude krásně kvetou - pampelišky! Nakreslili jsme pár obrázků a nejen to .
  233 zobrazení

První pohádka

První pohádka
​Už jsme přečetli první pohádku ve slabikáři a dostali jsme několik zajímavých úkolů, nejen na čtení a psaní, ale taky pokusy a tvoření.Podívejte se.
  172 zobrazení

Veselé Velikonoce

Veselé Velikonoce
​Na svátky jara jsme se připravovali také doma ve výtvarné výchově a v pracovních činnostech.
  219 zobrazení

Domácí tvoření

Domácí tvoření
​V domácích pracovních činnostech jsme si zkusili udělat zdravou svačinku. Někteří i trochu tvořili.
  230 zobrazení

Ahoj kamárádi

Ahoj kamárádi
​Víc jak tři týdny jsme doma a už nám bylo smutno. Napsali jsme si pozdravy  :)
  233 zobrazení

Druhý týden doma

Druhý týden doma
​Ani druhý týden jsme doma nezaháleli.  Kromě čtení , psaní a počítání jsme tvořili beránka a chobotnici, pomáhali jsme maminkám s úklidem, prakticky jsme si ověřili objemy maminčiných hrnců. Nezapomněli jsme se vyvětrat na zahradě nebo na  procházce. 
  251 zobrazení

Druhý týden - pokračování

Druhý týden - pokračování
​A tady jsou další pozdravy :))))
  242 zobrazení

Jak se nám z 1.B minulý týden dařilo

Jak se nám z 1.B minulý týden dařilo
​Učili jsme se všude. A protože bylo krásné jarní počasí , mohli jsme číst , počítat i tvořit venku. Matematika online ale také nebyla špatná.
  297 zobrazení

Domácí učení v 1. B

Domácí učení v 1. B
​Vážení přátelé 1. B zvu vás na výstavu výtvarných prací na téma JARO. Všechny děti zvládají domácí učení výborně a já jsem na ně moc pyšná. Každý den posílám úkoly a zpět  dostávám obrázky, ofocenou písanku nebo matematiku, abych viděla, jak se jim daří. Maminky, tatínkové , ale i prarodiče  velmi pomáhají .a jsou skvělí .Děkuju.
  354 zobrazení

Bruslíme v 1. B

Bruslíme v 1. B
​Náš kurz bruslení se blíží ke konci. Přede dvěma měsíci někteří stáli na bruslích úplně poprve a za tuto dobu se to docela dobře naučili.
  187 zobrazení

Návštěva knihovny

Návštěva knihovny
​Ve středu jsme opět navštívili knihovnu a zúčastnili jsme se besedy s panem Jiřím Fixlem, ilustrátrem dětských knížek. Děti si odnesly krásné ilustrace, které si v krátké dílničce vybarvily.
  176 zobrazení

Barevný pozdrav pro nemocné kamarády

Barevný pozdrav pro nemocné kamarády
​V týdnu od 13. do 17. ledna jsme si užívali barvičky. Každý den jsme měli jinou . Škoda jen , že polovinu naší třídy skolila chřipka.
  275 zobrazení

Jak to kdysi bylo, aneb.....

Jak to kdysi bylo, aneb.....
​Jak zo kdysi bylo, aneb vánoční počteníčko - to byl název společného projektu žáků ze 6.B a 1.B, který proběhl  ještě v adventním čase. Starší děti si připravily texty pohádek  společně na svých hodinách českého jazyka. Potom se rozdělily do skupinek a přibraly k sobě malé prvňáčky a každá skupinka předčítala jinou pohádku, Aby čtenáři u...
Celý článek
  295 zobrazení

Adventní centra ativit v 1.B

Adventní centra ativit v 1.B
​Advent pomalu končí, brzy budeme slavit Vánoce. My jsme si tento čas ukrátili speciálními úkoly . Každý pátek děti pracovaly ve skupinkách, počítaly s rybičkou, zdobily stromeček plný příkladů? V ateliéru si vyrobily adventní kalendář a vánoční stromeček, pod kterým snad najdou i nějaký dáreček. Společně musely zvládnout složit obrázek ze slabik a...
Celý článek
  238 zobrazení

Návštěva knihovny

Návštěva knihovny
Přestože ještě nejsme čtenáři, navštívili jsme  Krajskou knihovnu v Pardubicích. Paní knihovnice nás seznámila s provozem knihovny, ukázala nám spoustu krásných knížek. Ale nejlepší bylo, když jsme si na knížky mohli šáhnout, prolistovat . Někteří se i trošku začetli. :)  Snad to uviděl i Ježišek a pod stromečkem nám nějakou knížku nechá....
Celý článek
  246 zobrazení