Výlet na zámek Potštejn

25. listopadu jsme  jeli na zámek Potštejn a zúčastnili jsme se programu Betlémský příběh aneb putování s andělem a holčičkou Barunkou do Betléma za Ježíškem. Výlet se dětem líbil.

Malá Mína zmlsaná

​V listopadu jsme navštívili Východočeské divadlo Pardubice. Představení plné humoru a veselých písniček děti pobavilo.

Suit up day

​V rámci projektu Hrdá škola jsme si povídali o pravidlech slušného chování. Sváteční oblečení nám slušelo.

Škola v pohybu v 1.A

​Zapojili jsme se do projektu Škola v pohybu. Pro děti bylo připraveno několik nápaditých her. Děti byly moc šikovné.

Návštěva Krajské knihovny Pardubice

​Navštívili jsme dětské oddělení krajské knihovny. Knihovna nabízí mnoho možností, jak se seznámit s dobrou literaturou, jak příjemně strávit čas, dozvědět nebo naučit se nové dovednosti nebo se jen prostě bavit.  Cílem je rozvoj čtenářských návyků již od prvního ročníku školní docházky. Děti byly nadšené.

Pohádková centra aktivit

​Děti pracovaly v centrech aktivit na téma pohádky O Budulínkovi. Práce se dětem dařila.