Pracujeme v centrech aktivit

Pracujeme v centrech aktivit
​Poprvé jsme pracovali v centrech aktivit- tentokrát Jablíčové téma.  Učíme se spoustu nových věcí, děti pracují v malých skupinkách, což jim dává možnost samostatně tvořit a komunikovat, řešit zadané úkoly,pomáhat si.  Mají zde větší prostor pro možnost volby. Děti se střídají v centru Ateliér, Matematické centrum, Centum čtení a psaní,&...
Celý článek
  22 zobrazení

Hurá! Zpátky ve škole !

Hurá! Zpátky ve škole !
​Tak od středy jsme zase spolu a jsme za to mooooc rádi!Roušky nosíme, ale při svačince sundáváme :-)
  52 zobrazení

Poslední online a hurá do školy!

Poslední online a hurá do školy!
​Prvňáčci se vrací do školy, jsme tomu moc rádi, už jsme si moc chyběli! Děti mají z online vyučování spoustu dovedností a zkušeností, které se jim neztratí a určitě je  budou využívat i v budoucnu.
  48 zobrazení

Prázdninové tvoření v 1. B

Prázdninové tvoření v 1. B
​Ani o podzimních prázdninách děti nezahálely, kreslily halloweenské obrázky, tvořily výtvory z dýní, přírodnin, dokonce i "corona" obrázky. Procvičovaly čtení, počítání a prozkoumávaly mapy. Čeká nás další online vyučování, za které si děti také zaslouží velkou pochvalu!
  39 zobrazení

Počítáme s legem a kaštany

Počítáme s legem a kaštany
​Počítáme se vším, co máme po ruce- tentokrát lego a kaštánky. Přidáváme, ubíráme, porovnáváme v matematice a v českém jazyce sestavujeme písmenka a slova.
  116 zobrazení

1. B si hraje s písmenky a čísly

1. B  si hraje s písmenky a čísly
​V naší třídě je stále co objevovat a prozkoumávat. Zkoušíme pracovat poprvé v týmech, hrajeme si s čísly, písmenky a skvělým pomocníkem je nám i interaktivní "kouzelná" tabule :-).
  163 zobrazení