Vánoce jsou tady

Vánoce jsou tady
​​Poslední pátek před vánočními prázdninami jsme si mohli udělat vánoční besídku, kde jsme si dávali navzájem dárky. A trošinku jsme i tančili.
  169 zobrazení

Vánoční den otevřených dveří

Vánoční den otevřených dveří
​Dnes 11.12.2019 jsme stíhali dvě akce. Nejdříve jsme prodávali svoje výrobky na vánočním jarmarku a potom zpívali na Pernštýnském náměstí na koncertu Česko zpívá koledy.
  168 zobrazení

Hrdá škola - Den dobrých skutků

Hrdá škola - Den dobrých skutků
​V rámci projektu Hrdá škola - Den dobrých skutků jsme byli zazpívat babičkám a dědečkům v domově důchodců. Zpívali jsme koledy a písničky od Karla Gotta. Bylo to moc krásné a ani jedno oko nezůstalo suché. Paní učitelka na nás byla pyšná a my odcházeli s pocitem, že jsme ten dobrý skutek opravdu udělali.
  174 zobrazení

Beseda

Beseda
​Dnes k nám do školy přišel pan Novák, který nám vyprávěl o svém statku a svém podnikání. Seznámil nás s historií jejich statku, o tom, jak jim byl v minulosti zabaven, a jak ho museli sami znovu dát do pořádku. Dnes tam pracují a dodávají kvalitní potraviny do našeho regionu. Mohli jsme i ochutnat dobroty, které na ukázku přinesl.
  140 zobrazení

Fandění na zimáku

Fandění na zimáku
​ Letos j sm e se i my podíleli na povzbuzování našich florbalistů na zimním stadionu, kde hr áli proti Liberci. Snažili jsme se - co jsme mohli. Řvaní nám jde...
  139 zobrazení

Adventní koncert DPS

Adventní koncert DPS
​Další školní koncert je za námi!  29.11.2019 jsme vystoupili s naším sborem na školním koncertu, kde jsme sklidili velký potlesk. Letos se nám to obzvláště povedlo. Ale nejdříve jsme pilně nacvičovali.
  128 zobrazení

Charitativní koncert

Charitativní koncert
​I letos jsme se zapojili do charity. V Husobě sboru jsme zazpívali a vybrali pěknou částku na charitativní účely. Paní učitelka je na nás hrdá.
  142 zobrazení

Hrdá škola - Den bez mobilů

Hrdá škola - Den bez mobilů
​20.11.2019 jsme měli na škole Den bez mobilů. U nás ve třídě to vadilo jen velmi málo žákům. My se bavíme o přestávkách jinak, než hraním s mobilem.
  127 zobrazení

Fyzika v 6.C

Fyzika v 6.C
​​​Letos máme poprvé fyziku a v některých hodinách to vypadá, že nám stojí hrůzou vlasy na hlavě....
  205 zobrazení

Fyzika v 6.B

Fyzika v 6.B
​​Letos máme poprvé fyziku a v některých hodinách to vypadá, že nám stojí hrůzou vlasy na hlavě....
  190 zobrazení

Naše první pokusy

Naše první pokusy
​Letos máme poprvé fyziku a v některých hodinách to vypadá, že nám stojí hrůzou vlasy na hlavě....
  168 zobrazení

Charita s 8.A

Charita s 8.A
​21.11. 2019 jsme se jako již tradičně zúčastnili charitativního koncertu v Husově sboru. Zpívali jsme s radostí a krásně, jak říkala naše třídní učitelka. Tak zase za rok.
  172 zobrazení

Ještě jednou Hrdá škola

Ještě jednou Hrdá škola
​Ještě jednou pár foteček.
  161 zobrazení

Hrdá škola - Den bez mobilu

Hrdá škola - Den bez mobilu
​Jak jsme zvládli Den bez mobilu? Podívejte se na to.
  164 zobrazení

Společenský den - Hrdá škola

Společenský den - Hrdá škola
​Naše třída se opět zapojila do projektu Hrdá škola. Dnes byl na téma : Společenské chování.
  218 zobrazení

Revolution train

Revolution train
​V říjnu jsme navštívili protidrogový vlak, který přijel k nám na pardubické nádraží. Jsme rádi, že jsme se mohli do vlaku podívat a už si umíme představit, co by s námi udělaly drogy, kdybychom jim propadli. Vojta vystoupil z posledního vagónu a prohlásil :" Myslím si, že nikdo z naší třídy si drogy nevezme. "
  195 zobrazení

Vařeníčko, vaření

Vařeníčko, vaření
​V letošním rozvrhu hodin jsme našli toužebně očekávaný předmět - vaření. S paní učitelkou Sychrovou se snažíme vždy v pátek uvařit něco dobrého na zub. A daří se nám.
  186 zobrazení

Začala nám osmička

Začala nám osmička
​Takhle nám to sluší na začátku nového školního roku.
  325 zobrazení

Laser game

Laser game
​Hurááááá ve škole máme již všechno v pořádku a můžeme se jít zabavit novou hrou. Dopoledne jsme dorazili na Karlovinu, kde je Laser game. A jdeme do akce. Bezva hra -  všem se líbila. Tak zase někdy příště.
  445 zobrazení

Den hudby v 7.A

Den hudby v 7.A
​V rámci projektu Hrdá škola jsme měli 25.6. Den hudby. Připravili jsme si kvízové otázky - např. poznávání filmů podle hudebních znělek. Většinu se nám podařilo hned uhodnout, ale něco byl oříšek. A následovaly naše oblíbené písničky. Hlavním průvodcem v hudební oblasti byl náš Michal.
  339 zobrazení