Vánoční jarmark 2019

Vánoční jarmark 2019
​11.12.2019 se uskutečnil ve školní jídelně vánoční jarmark. Naše třída se ho samozřejmě zúčastnila a připravila si krásné výrobky. Všem, kteří přispěli svým umem, účastí a čímkoli, moc a moc děkujeme.
  261 zobrazení

Zaniklá řemesla v 6.B

Zaniklá řemesla v 6.B
​Třída 6.B nás seznámila s již zaniklými řemesly. Některá byla opravdu zvláštní, nenapadlo by nás, že vůbec mohla existovat.
  485 zobrazení

Zaniklá řemesla s 6.C

Zaniklá řemesla s 6.C
​Další třída, která projevila zájem o náš projekt zaniklá řemesla, byla 6. C. Proto jsme pro tuto třídu uspořádali prezentaci a doufáme, že se jim tyto informace líbily.
  410 zobrazení

Teplákový den

Teplákový den
​Je tu 16.1. - projektový den nazvaný " teplákový " . Naše třída se oblékla do sportovního, protože máme ve třídě také dost sportovců, připomněli jsme si myšlenku fair play, důležité momenty českého sportu, pověděli jsme si, proč a kde vlastně olympiády vznikly , zdůraznili jsme úspěchy našich sportovců. Den jsme zakončili jako správ...
Celý článek
  775 zobrazení

Vánoční nadílka

Vánoční nadílka
​Poslední den letošního roku 2018 jsme uspořádali vánoční besídku. Nechyběl krásně ozdobený vánoční stromeček, světýlka ani dárečky. Po rozdání dárečků jsme ochutnali cukroví, které maminky vytvořily. Než jsme se rozešli domů, popřáli jsme si zdraví, štěstí a splnění všech přání nejen o Vánocích, ale i v roce 2019.
  433 zobrazení

ZANIKLÁ ŘEMESLA

​V rámci mezipředmětových projektů naše třída vytvořila prezentaci s názvem ZANIKLÁ ŘEMESLA . Žáci si zjistili zajímavá, ale bohužel už zapomenutá řemesla, např. bečvář, kolomazník, kotlář, drnomistr, hlinomaz, ledoví muži, lovci potkanů, vyběrači hrobek atd. Doufáme že, se tato prezentace líbila třídě 4.C, že jim osvětlila  některé druhy...
Celý článek
  615 zobrazení

VÁNOČNÍ DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

VÁNOČNÍ DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
​​Protože se Vánoce nezadržitelně blíží, chtěli jsme si vánoční atmosféru připomenout účastí na dnu otevřených dveří. Spolu s některými žáky ze 6.B jsme pekli slané a sladké dobrůtky a nabízeli jsme je příchozím. Doufáme, že získané zkušenosti s pečením využijí maminky při přípravě vánočního pohoštění.
  395 zobrazení

VÁNOČNÍ DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

VÁNOČNÍ DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
​Protože se Vánoce nezadržitelně blíží, chtěli jsme si vánoční atmosféru připomenout účastí na dnu otevřených dveří. Spolu s některými žáky ze 7.B jsme pekli slané a sladké dobrůtky a nabízeli jsme je příchozím. Doufáme, že získané zkušenosti s pečením využijí maminky při přípravě vánočního pohoštění.
  388 zobrazení

Společenský den v 6.B

Společenský den v 6.B
​Dne 22.listopadu 2018 na naší škole proběhl tzv. SPOLEČENSKÝ DEN. Naše třída se také zapojila, zopakovali jsme si nejdříve základní principy společenského chování, celý den jsme se snažili k sobě chovat slušně a s respektem. Důležitou podmínkou bylo nemluvit vulgárně. Součástí celé akce byl předem určený dress code.
  660 zobrazení