Březen = knižní výzva

Březen je měsíc knihy, což je ta nejlepší doba na knižní výzvu. Naše škola spolu s českou sekcí z Czech & Slovak Community and School Bristol v Anglii pořádá výměnu použitých knih. Díky této výměně rozšíříme jejich knihovnu o další české knihy a podpoříme čtení jejich žáků v češtině. Naopak bristolská škola rozšíří naši knihovnu o tituly v angličtině.
Bristolská škola by moc ráda získala knihy autorů Zuzany Pospíšilové, Petra Horáčka a české knihy První čtení, Druhé čtení, Harry Potter, Deník malého Poseroutky, Deník Mimoňky, knihy Davida Walliamse a jiné tituly, které by nalákaly ke čtení žáky od 4. - 8. třídy.
Prosíme tedy všechny, kdo by měl a chtěl věnovat knihu pro naši výměnu, ať ji během března a dubna přinese svým třídním učitelům.
Všem dárcům předem vřele děkujeme a těšíme se na všechny tituly :-)!​

Antická dílna v 6.B
Školní kolo Anglické olympiády