V rámci TV chodíme na vycházky po okolí naší školy. Pozorujeme kačenky, labutě a ptáčky v krmítku, hledáme opuštěná hnízda, určujeme jehličnany, opakujeme si pravidla bezpečnosti, když přecházíme silnici.
1363 zobrazení
Hodinu tělesné výchovy jsme si užili na školní zahradě. Stavění sněhuláků, iglů, zvířátek a nakonec pořádná koulovačka.
2018 zobrazení
Ve středu 6. ledna jsme oslavovali svátek Tří králů. Četli jsme si příběh, poslechli písničku, počítali tříkrálové příklady a nakonec vytvořili hezké obrázky.
2393 zobrazení
Poslední školní prosincový den jsme si opravdu užili. Soutěže, hry, pohádky a nakonec dárečky pod stromečkem, ze kterých byla obrovská radost.
1471 zobrazení
1484 zobrazení
Blíží se Vánoce, a tak jsme si povídali, jak se na tyto svátky doma připravujeme. Pečení cukroví, úklid, vánoční výzdoba, psaní Ježíškovi......Někomu už dopis za oknem zmizel.
1489 zobrazení
V minulých dnech děti z 1. D vyráběly v hodinách výtvarné výchovy a pracovních činnostech čertíky, andílky a také nohavici na nadílku od Mikuláše. Netrpělivě čekaly, zda přijde a něco sladkého jim donese. A opravu přišel. Nechal za dveřmi košík s nadílkami. V dopise se omlouval, že přijde osobně až příští rok.
1397 zobrazení
1607 zobrazení
Podzimní počasí bývá často deštivé, a tak si naši prvňáčci vytvořili vlastní deštníky podle své fantazie, pod kterými se schovají před deštěm.
1513 zobrazení
Ve středu 18. listopadu jsme se opět vrátili do školních lavic. Online výuku jsme zvládli na výbornou. Oporou nám byli rodiče, kterým patří velké poděkování. S chutí jsme se pustili do další práce. Jsme rádi, že jsme zase všichni spolu.
1336 zobrazení
Během prvního měsíce ve škole se děti naučily připravit si pomůcky, odevzdat sešity, číst první písmenka a slabiky, psát číslice, počítat, spolupracovat ve dvojicích a ve skupinách. Děti jsou moc šikovné, všechno zvládly na jedničku s hvězdičkou.
1741 zobrazení
Předvánoční posezení jsem si moc užili. Cukroví, zpívání koled, rozbalování dárečků a na konec hezká pohádka.
1851 zobrazení
Ve třídě nás navštívili čerti, Mikuláš a andělé. Svoje hříchy děti vykoupily písničkou a slíbily, že se polepší. Nakonec dostali všichni sladkou odměnu.
1871 zobrazení
1873 zobrazení
1884 zobrazení














