Velikonoční tvoření v 1. D

Velikonoční tvoření v 1. D
​Poslední školní den před velikonočními prázdninami byl ve znamení jara a velikonočního tvoření. Nejprve jsme poznávali jarní květiny, potom jsme si povídali o Velikonocích, připomněli jsme si zvyky tohoto období, poslechli koledu a nakonec vyrobili velikonočního zajíčka. Všem dětem se zajíček povedl a udělal velkou radost.
  38 zobrazení

Třídnická hodina online - 1. D

Třídnická hodina online - 1. D
​Při online výuce se učíme ve skupinkách, a tak byla třídnická hodina příležitostí, kdy jsme se setkali online i s ostatními spolužáky. Někteří se pochlubili novými knížkami, domácími nebo plyšovými mazlíčky, jiní zase výrobky, které zhotovili. Rádi jsme se viděli a těšíme se zpět do naší třídy.
  57 zobrazení

1. D - online výuka

1. D - online výuka
​Od 1. března opět probíhá online výuka.  V českém jazyce se učíme číst a psát nová písmenka, vzorně máme vypracované úkoly ve Slabikáři i pracovním sešitě. Naše písanky jsou přímo ukázkové. V matematice jsme se dozvěděli, co je metr, litr a kilogram. Příklady máme vždy správně vypočítané. S domácími úkoly z prvouky nám pomáhají rodi...
Celý článek
  65 zobrazení

Zimní příroda

Zimní příroda
​V rámci TV chodíme na vycházky po okolí naší školy. Pozorujeme kačenky, labutě a ptáčky v krmítku, hledáme opuštěná hnízda, určujeme jehličnany, opakujeme si pravidla bezpečnosti, když přecházíme silnici. 
  72 zobrazení

Tělocvik na sněhu - 1. D

Tělocvik na sněhu - 1. D
​Hodinu tělesné výchovy jsme si užili na školní zahradě. Stavění sněhuláků, iglů, zvířátek a nakonec pořádná  koulovačka. 
  122 zobrazení

Den Tří králů

Den Tří králů
​Ve středu 6. ledna jsme oslavovali svátek Tří králů. Četli jsme si příběh, poslechli písničku, počítali tříkrálové příklady a nakonec vytvořili hezké obrázky.
  322 zobrazení

Vánoční besídka 1. D

Vánoční besídka 1. D
​​Poslední školní prosincový den jsme si opravdu užili. Soutěže, hry, pohádky a nakonec dárečky pod stromečkem, ze kterých byla obrovská radost.
  134 zobrazení

Vánoční tvoření 1. D

Vánoční tvoření 1. D
​Vyráběli jsme vánoční přání rodičům pro radost a potěšení.
  127 zobrazení

Třídnická hodina 1. D

Třídnická hodina 1. D
​Blíží se Vánoce, a tak jsme si povídali, jak se na tyto svátky doma připravujeme. Pečení cukroví, úklid, vánoční výzdoba, psaní Ježíškovi......Někomu už dopis za oknem zmizel.
  125 zobrazení

Mikuláš za dveřmi 1. D

Mikuláš za dveřmi 1. D
​V minulých dnech děti z 1. D vyráběly v hodinách výtvarné výchovy a pracovních činnostech čertíky, andílky a také nohavici na nadílku od Mikuláše. Netrpělivě čekaly, zda přijde a něco sladkého jim donese. A opravu přišel. Nechal za dveřmi košík s nadílkami. V dopise se omlouval, že přijde osobně až příští rok.
  141 zobrazení

Možná přijde Mikuláš

Možná přijde Mikuláš
​Třída 1. D je připravena na příchod Mikuláše..............a nebo i čerta?!
  176 zobrazení

Podzimní tvoření

Podzimní tvoření
​Podzimní počasí bývá často deštivé, a tak si naši prvňáčci vytvořili vlastní deštníky podle své fantazie, pod kterými se schovají před deštěm.
  131 zobrazení

Opět ve školních lavicích

Opět ve školních lavicích
​Ve středu 18. listopadu jsme se opět vrátili do školních lavic. Online výuku jsme zvládli na výbornou. Oporou nám byli rodiče, kterým patří velké poděkování. S chutí jsme se pustili do další práce. Jsme rádi, že jsme zase všichni spolu.
  109 zobrazení

Suit Up Day

Suit Up Day
​V rámci projektu Hrdá škola proběhla na naší škole Suit Up Day, kdy jsme si povídali o společenském chování. Děti z 1. D byly ve svátečním oblečení a moc jim to slušelo. 
  131 zobrazení

První měsíc ve škole

První měsíc ve škole
​Během prvního měsíce ve škole se děti naučily připravit si pomůcky, odevzdat sešity, číst první písmenka a slabiky, psát číslice, počítat, spolupracovat ve dvojicích a ve skupinách. Děti jsou moc šikovné, všechno zvládly na jedničku s hvězdičkou.
  162 zobrazení

Bruslení 4.C

Bruslení 4.C
​Opět jsme si užili prima zábavu.
  356 zobrazení

Vánoční besídka ve 4.C

Vánoční besídka ve 4.C
Předvánoční posezení jsem si moc užili. Cukroví, zpívání koled, rozbalování dárečků a na konec hezká pohádka.
  388 zobrazení

Mikuláš ve 4.C

Mikuláš ve 4.C
​Ve třídě nás navštívili čerti, Mikuláš a andělé. Svoje hříchy děti vykoupily písničkou a slíbily, že se polepší. Nakonec dostali všichni sladkou odměnu.
  394 zobrazení

Bruslení 4.C

Bruslení 4.C
​Sportovní výkony,  super zábava na ledě. 
  382 zobrazení

Vánoční Nechanice

Vánoční Nechanice
​Kouzlo Vánoc ze zámku.
  322 zobrazení