Projektový den 24.4.2019 foto

Projektový den 24.4.2019 v 7.B

Ve spolupráci se Střední zdravotnickou školou z Pardubic žáci poznávali zásady první pomoci při : stavění krvácení, poranění končetin, hlavy a páteře, bezvědomí, zástavě dýchání, poškození teplem a chladem, při otravách. Některá techniky si i prakticky vyzkoušeli.

Den učitelů

28.3 2019 Den učitelů. V některých předmětech jsme si zkusili vyměnit roli. Někteří z učitelů i zasedli do lavice. Přidat Blok Sem Přidat Blok Sem Přidat Blok Sem Přidat Blok Sem Přidat Blok Sem Přidat Blok Sem Přidat Blok Sem Přidat Blok Sem

Návštěva divadelního představení

​Dne 27.3.2019 jsme navštívili divadelní představení divadelního studia Laik ve VČD s názvem "Ještě se potkáme". Autoři zajímavě propojili klasiku Williama Shakespeara Romeo a Julie s příběhem ze skutečného života. Závěr představení byl spojen i s besedou se spoluautorkou hry.

Beseda s pracovníky SKP centra

​Dne 18.3.2019 se uskutečnila ve třídě beseda s pracovníky SKP centra. Žáci se seznámili s možnostmi, které toto centrum nabízí, jak trávit volný čas, jak řešit problémy.

Exkurze k volbě povolání

​Další fotografie ze dne 14.3.2019 Labská střední odborná škola

Exkurze k volbě povolání

​Dne 14.3.2019 se třída 8.B zúčastnila exkurze do Labské střední odborné školy v Pardubicích. Žáci se seznámili se zdejšími studijními a učebními obory.

Projektový den TECHNOhrátky

Dne 13.3.2019 se třída zúčastnila projektu TECHNOhrátky ve Střední odborné škole obchodu a služeb v Crudimi. Žáci měli možnost si vyzkoušet práci ICT programátora, kuchaře, číšníka, barmana a cukráře. Zahajujeme tak představu o svém budoucím povolání.

Příprava na volbu povolání

Dne 7.3. se třída 8.C zúčastnila exkurze v Labské střední odborné škole v Pardubicích. Žáci se seznámili s činností kuchařů, číšníků, cukrářů. Jejich dobroty měli možnost i ochutnat.

Projektový den

Dne 20.2.2019 se chlapci z osmých tříd zúčastnili projektového dne v rámci projektu I-KAP ve SOU plynárenském v Pardubicích. Vyzkoušeli si tak některá řemesla. Například práci instalatéra a elektrikáře,

Celá třída do tepláků

Teplákový den v 7.B

​V rámci projektu Hrdá škola se naše třída připojila 16.1. k Teplákovému dni. Buďme jako ve sportu féroví, napravujme chyby.

Svět práce a volba povolání v 9.C

​Poznáváme profese a rozhodujeme se, co dělat po základní škole. Jednou z možností jsou exkurze, tato byla do firmy KIEKERT v Přelouči 10.1. 2019

Vítáme Silvinku v novém kalendářním roce ve škole a přejeme pevné zdraví.

​Silva byla dlouhé tři měsíce doma ze zdravotních důvodů. Teď je již zpět mezi námi veselá a čilá.