Svátek Tří králů

Třída 8.B společně se 4.A představila žákům 1.stupně svátek Tří králů. Tímto svátkem Vánoce vrcholí a končí. Svátek upomíná na okamžik, kdy se Kristus zjevuje všem, dává se rozpoznat jako král všech, které zastupují mudrci z daleka. Pro žáky 2.stupně připravíme prezentaci.
  90 zobrazení

ZDRAVOhrátky

Dne 11.12.2019 se vybraní žáci a žákyně z 8.B,9.A a 9.B zúčastnili na projektu ZDRAVOhrátky. Účastníci projektu měli příležitost seznámit se s možnostmi studia ve Střední zdravotnické škole v Pardubicích a přemýšlet tak o svém budoucím povolání.
  86 zobrazení

VÁNOČNÍ JARMARK

Třída 8.B připravila stánek s vánočními dekoracemi a cukrovím pro návštěvníky Dne otevřených dveří.
  108 zobrazení

Projektový den I-KAP ve SOU plynárenském v Pardubicích

Dne 27.11. se chlapci z 9. B,9. C a někteří chlapci z 9. A a 8. B zúčastnili na dlouhodobém projektu, který je zaměřen na rozšíření polytechnického vzdělávání žáků. Nově si rozšířili své poznatky z fyziky při zapojování elektonického obvodu, seznámili se s činností osciloskopu. V dílně vyzkoušeli svou zručnost při výrobě svícnu.
  90 zobrazení

Den bez mobilu ?!

Připojili jsme se ke Dni bez mobilu, ale pokrok nezastavíš,.....spíše než mobil nepoužívat se učme mobil používat účelně...
  156 zobrazení

Společenský den

Třída 8.B se připojila v rámci projektu Hrdá škola ke Společenskému dnu
  117 zobrazení

Projektový den 24.4.2019 foto

188 zobrazení

Projektový den 24.4.2019 v 7.B

Ve spolupráci se Střední zdravotnickou školou z Pardubic žáci poznávali zásady první pomoci při : stavění krvácení, poranění končetin, hlavy a páteře, bezvědomí, zástavě dýchání, poškození teplem a chladem, při otravách. Některá techniky si i prakticky vyzkoušeli.
  224 zobrazení

Den učitelů

28.3 2019 Den učitelů. V některých předmětech jsme si zkusili vyměnit roli. Někteří z učitelů i zasedli do lavice. Přidat Blok Sem Přidat Blok Sem Přidat Blok Sem Přidat Blok Sem Přidat Blok Sem Přidat Blok Sem Přidat Blok Sem Přidat Blok Sem
  245 zobrazení

Návštěva divadelního představení

​Dne 27.3.2019 jsme navštívili divadelní představení divadelního studia Laik ve VČD s názvem "Ještě se potkáme". Autoři zajímavě propojili klasiku Williama Shakespeara Romeo a Julie s příběhem ze skutečného života. Závěr představení byl spojen i s besedou se spoluautorkou hry.
  243 zobrazení

Beseda s pracovníky SKP centra

​Dne 18.3.2019 se uskutečnila ve třídě beseda s pracovníky SKP centra. Žáci se seznámili s možnostmi, které toto centrum nabízí, jak trávit volný čas, jak řešit problémy.
  270 zobrazení

Exkurze k volbě povolání

​Další fotografie ze dne 14.3.2019 Labská střední odborná škola
  245 zobrazení

Exkurze k volbě povolání

​Dne 14.3.2019 se třída 8.B zúčastnila exkurze do Labské střední odborné školy v Pardubicích. Žáci se seznámili se zdejšími studijními a učebními obory.
  239 zobrazení

Projektový den TECHNOhrátky

Dne 13.3.2019 se třída zúčastnila projektu TECHNOhrátky ve Střední odborné škole obchodu a služeb v Crudimi. Žáci měli možnost si vyzkoušet práci ICT programátora, kuchaře, číšníka, barmana a cukráře. Zahajujeme tak představu o svém budoucím povolání.
  299 zobrazení

Příprava na volbu povolání

Dne 7.3. se třída 8.C zúčastnila exkurze v Labské střední odborné škole v Pardubicích. Žáci se seznámili s činností kuchařů, číšníků, cukrářů. Jejich dobroty měli možnost i ochutnat.
  394 zobrazení

Projektový den

Dne 20.2.2019 se chlapci z osmých tříd zúčastnili projektového dne v rámci projektu I-KAP ve SOU plynárenském v Pardubicích. Vyzkoušeli si tak některá řemesla. Například práci instalatéra a elektrikáře,
  268 zobrazení

Celá třída do tepláků

302 zobrazení

Teplákový den v 7.B

​V rámci projektu Hrdá škola se naše třída připojila 16.1. k Teplákovému dni. Buďme jako ve sportu féroví, napravujme chyby.
  313 zobrazení

Svět práce a volba povolání v 9.C

​Poznáváme profese a rozhodujeme se, co dělat po základní škole. Jednou z možností jsou exkurze, tato byla do firmy KIEKERT v Přelouči 10.1. 2019
  326 zobrazení

Vítáme Silvinku v novém kalendářním roce ve škole a přejeme pevné zdraví.

​Silva byla dlouhé tři měsíce doma ze zdravotních důvodů. Teď je již zpět mezi námi veselá a čilá.
  298 zobrazení