5. 4. 2019 - Společná snídaně

​V rámci projektu Hrdá škola jsme měli možnost užít si společně strávené chvíle nad zdravou snídaní, během které jsme ochutnali spoustu dobrot.

Pomáháme u zápisu do prvních tříd....

Jarní jarmark aneb náš první podnikatelský počin

​​Ve středu 27.3.2019 se u nás na škole konal Den otevřených dveří  a nově i jarmark. I naše třída se této akce zúčastnila a nabízela u stánku své výrobky.

Baroko pro oko - Tisíc let hudby

V pátek ​​8.3. jsme se učili hudební výchovu spolu s herci VČD a muzikanty Komorní filharmonie na Malé scéně Východočeského divadla. Už ve škole jsme se seznámili s mnoha stavbami, malíři i hudebními skladateli barokního období, během divadelní hry jsme měli možnost se i přímo do děje zapojit spolu s herci a muzikanty.

Lyžařský výcvik - České Petrovice - únor 2019

​Lyžařský výcvik - České Petrovice - únor 2019 (více fotek naleznete ve fotogalerii školy)

8.A na bruslích

Teplákový den v 8.A

​V rámci projektu Hrdá škola jsme si ve středu 16.1. všichni oblékli do školy tepláky.

19. 12. 2018 - Východočeské divadlo Pardubice - Tančírna

20. 12. 2018 - Vánoční matematika aneb kdo si hraje nezlobí

Vánoce pro Apolenku

​Protože se stala smutná věc v Apolence, rozhodli jsme se pomoci podle rčení - "Kdo rychle dává, dvakrát dává". A tak se ve čtvrtek 13. 12. 2018 v aule pardubické univerzity uskutečnil společný vánoční koncert všech Zpěváčků a kapely eNDee. Všem zúčastněným, kteří si našli čas a finančně tak podpořili celou akci, moc děkujeme. Věříme...
Celý článek

8. 12. 2018 - Hrajeme spolu za Pardubice

​Spojení hudby s vrcholovým sportem se v pardubické aréně stalo již tradicí. Důkazem toho je prosincový projekt Hrajeme spolu za Pardubice, který pojí síly pardubického basketbalového klubu BK JIP Pardubice a Komorní filharmonie Pardubice. V letošním ročníků společně s filharmonií vystoupila hudební legenda Felix Slováček spolu se svým synem F...
Celý článek

Z naší třídy...

​Třídní akce - stavění věží

Adventní koncert - 29. 11. 2018 - AULA UNIVERZITY PARDUBICE (více fotek ve fotogalerii školy)

Benefiční koncert - Děti dětem

​Ve čtvrtek 22.11.2018 proběhl v Husově sboru další z řady benefičních koncertů Děti dětem. Tentokrát děti zpívaly pro těžce nemocnou Štěpánku Pospíšilovou. Děkujeme všem kdo přišli a přispěli tak na dobrou věc.

Suit Up Day aneb hodina tělocviku trochu jinak

​Více fotek najdete ve fotogalerii školy .

Suit Up Day v 8.A

​Suit Up Day - 22. 11. 2018 - Den ve společenském oděvu