Zpěváčci opět pomáhali

web monika míša

21. 12. 2017 DPS Zpěváčci  zakončili své vánoční koncertování hned dvěma koncerty.

 Menší Zpěváčci ze 3. A zpívali spolu se Čtyřlístkem ze 2. A dětem z naší ZŠ a zpříjemnili tak poslední dny ve škole svým mladším spolužákům.

Starší  Zpěváčci – děti ze 7. A, 8. C a 9. A si  v podvečer  zazpívali spolu s kapelou NaDobro  na schodech Východočeského divadla na charitativním koncertě LIONS klubu, jehož částka ( nebyla ještě konečná) přes  33000,- Kč , byla věnována mladé dívce Míše, která je po celý život na vozíku, ale má ráda tanec. Částka bude použita na nákup nového vozíku, který jí tančit umožní.

Míša byla na koncertě přítomna a tak jsem moc rádi, že jí s dětmi pomůžeme splnit její přání - a ta se přeci o Vánocích plní.

                                   Mgr. Monika Kadlecová

PROJEKT VÁNOCE - 5. A a 5. D
Každý hezký okamžik je svátkem