Každý hezký okamžik je svátkem

web bedyna 2 vánoce

Tolik toužebně očekávané Vánoce jsou téměř za dveřmi. Ne každý je ale může prožít v kruhu svých nejbližších. K našemu poslednímu  letošnímu koncertu  nám byl inspirací projekt Českého rozhlasu  2 „Ježíškova vnoučata“. My jsme jej malinko inovovali:  sami jsme své vystoupení  nejenom nabídli, ale současně jsme i navrhli, koho by mohlo nejvíc potěšit. Nápomocným nám byl sociální odbor pardubického magistrátu a spoluorganizátoři celé akce z  Domova pro seniory na Dubině. 

21. prosince 2017 zažili čtvrťáci z DPS CARMINA nevídanou věc: drtivou část koncertu si přítomné babičky a dědečkové zazpívali s námi. Spontánní podpora z publika pokračovala i při hře několika sólistů, kteří obohatili koncert koledami a vánočními melodiemi hranými na flétnu a kytaru.

Děkujeme za nezapomenutelné obohacení. Vzájemně vykouzlený úsměv na tvářích všech zúčastněných vypovídá víc, než pochvalná slova adresovaná dětem z DPS CARMINA 4. A.

Mgr. Iva Bednářová

Zpěváčci opět pomáhali
Dětský sbor CARMINA na Pardubických Vánocích