Škola a obědy v novém roce

​Vážení rodiče,

vzhledem k velmi nejisté situaci ve vydávání vládních nařízení zatím nevíme, jakým způsobem bude pokračovat výuka po Vánocích. Předpokládám ale, že žáci prvního stupně budou pokračovat v prezenční výuce. Proto mají děti i na leden přihlášené obědy. U druhého stupně netuším, zda bude pokračovat rotační výuka nebo zda se žáci budou moci do školy vrátit. Na druhém stupni proto mají žáci na leden obědy odhlášené a musejí si je přihlásit podle toho, jak je budou chtít odebírat. Pokud by pokračovala rotační výuka, tak opět budou mít žáci nárok na oběd vydaný přes výdajové okénko. 

Děkuji Vám mnohokrát za pochopení a přeji Vám klidný závěr letošního roku. 

                                                                  Jana Smetanová

Dárečky pro radost
Konec vyučování v pátek 18. prosince - ošetřovné