Valentine's day

Společný projekt 4. B a 8. A (10. 2. 2023).

Den svatého Valentýna připadá každoročně na 14. února, a ačkoliv se nejedná o typicky český svátek, těší se značné oblíbenosti po celém světě. Využili jsme tohoto svátku, abychom spojili třídu z prvního a druhého stupně ke vzájemné spolupráci. Žáci z 8. A a poloviny třídy 4. B spolupracovali rámci výuky angličtiny na projektu s názvem Valentine´s Day. Před zahájením činností si žáci vytvořili týmy, ve kterých poté pracovali na zadaných úkolech společně. Nejprve si osvěžili slovní zásobu spojenou s tímto dnem. Tu poté starší žáci vhodným způsobem předali mladším. Při práci s textem se žáci z obou ročníků dozvěděli zajímavé informace v anglicky psaných článcích a získané poznatky i s obrázky a dekoracemi umístili na velký plakát. Ten si můžete prohlédnout v přízemí 2. stupně u schodiště. Za svou skvěle odvedenou práci získali i sladkou odměnu.

​                                                                                              Iveta Jánská, Romana Zvolánková​​

Výuka první pomoci se studenty SZŠ
Our Body Challenge