Škola v přírodě očima žáků 7. A

Ve dnech 13. až 17. 9. 2021 jsme byli na škole v přírodě v Mladočově u Litomyšle.

Jak jsme si to užívali?

Ella
Na škole v přírodě se mi moc líbilo. Měli jsme hezké počasí. Program byl sice náročný, ale zato zábavný. Kdybychom měli jet na příští školu v přírodě, chtěla bych, abychom zase jeli do Mladočova, ale jen naše třída.

Fanda
Nejvíc se mi líbil program s Vláďou. Potom boje o věže. Moc mě nebavil ten poslední den (čtvrtek). Protože už jsme moc nehráli bojovky.

​Kiki M.
Na škole v příro mi moc líbilo hlavně mě bavil program. Který jsme měly skoro každý den. Byla příjemná atmosféra na chatce a celkově se mi tam líbilo. Krásný zážitek. Jenom mě vadila ta večerka a ty budíčky. No to je asi tak všechno.

​Kuba M.
Na škole v přírodě se mi nejvíce líbil program s Vláďou. Docela mě i bavila procházka. Našel jsem si tam i hodně nových kamarádů.

Tonda
Na škole v přírodě se mi líbilo nejvíce program s Vláďou. Jezdím tam na tábor, takže už vím, jak to chodí. Moje nejoblíbenější hra je boje o věže. Je to tam moc fajn a líbilo se mi to tam.

Bára K.

Na škole v přírodě se mi líbilo. Nejvíc mě bavily hry od Vládi a našla jsem si nové kamarády.

Hanička
Na škole v přírodě se mi líbil hlavně program s Vláďou se zbraněmi. Bylo fajn že jsme se bavili všechny třídy dohromady. O nějakých lidech z jiné třídy jsem si myslela že jsou nesympatičtí, ale byli celkem fajn. Bylo dobré, že jsem to tam znala, takže skoro u všech her jsem věděla nějakou taktiku nebo tak něco... Ubytování bylo dobrý hlavně proto, že jsme byli blízko u sebe. Ale štvalo mě, že o poledním klidu jsem neměla moc co dělat, přišel mi dost dlouhý.

Kiki P.
Na škole v přírodě se mi líbil program. Také jsem si moc užila chvíle strávené s kamarádkami na pokoji. Moc mi tam chutnalo jídlo. Za mě byl odpolední klid dlouhý tak akorát. Přišlo mi nejvíc super to, že jsme si všichni navzájem poznali.

Agi
Na škole v přírodě 2021 se mi líbil program, byl velice zábavný a byla jsem na chatce s holkami a moc jsem si to s nimi užila. Jídlo mi moc chutnalo, a doufám, že další rok bychom tam mohli jet opět. Hlavní vedoucí her Vláďa byl úžasný a měl pro nás velice zábavné hry.
Barča S.
Škola v přírodě byla nejlepší. Hodně jsme se poznali a mohli si všechno říct. Jen bych byla radši, aby byla večerka později. Budíček mi nevadil. Program byl úžasný (zábavné hry). Vařili opravdu dobře.

Sára
  • Program se mi hodně líbil
  • Vaří velmi dobře
  • Večerka moc brzo
  • Nejvíc se mi líbila večerní hra

Kája

Na škole v přírodě se mi docela i líbilo, i když nějaké dny bych byla radši ve škole. Z her mě bavily jen boje v týmech a noční hra. Pobyt v chatkách byl fajn. Na pokoji jsem měla holky se kterými se bavím, takže to byla pořád jenom sranda. A i když jsem řekla, že bych byla raději ve škole, tak mi došlo, že s holkami to byla asi jedna z nejlepších škol v přírodě.

Terka Š.
Na škole v přírodě se mi moc líbilo, našla jsem si spoustu nových kamarádů a takéj sem se dost pobavila. Celkem dobře tam vaří, akorát mně mrz, že večerka a budíček byly moc brzo, ale jinak to bylo fajn.

​Terka U.
Na škole v přírodě se mi nejvíc líbily hry, našla jsem si tam nové kamarády a užila jsem si to tam s nimi. Chtěla bych, aby škola v přírodě byla vícekrát. Ale very good wether.

Viki
Škola v přírodě se mi líbila, akorát bych příště dala delší polední klid a delší večerku a budíček. Nejlepší byl program s Vláďou. Příští rok bych klidě do Mladočova jela ještě jednou.

Patrik

Na škole v přírodě mě to bavilo. Hry byly super, prostě škola v přírodě jak  být.

​Kuba D.

Škola v přírodě byla dobrá, ale byla by lepší, kdyby Šárka neměla angínu a Roza nebyla nemocná. Hry byly dobré, ale ti, kteří jezdili nea tábory byli ve výhodě, ale aspoň jsme měli komu fandit. Bylo zajímavé se bavit i s lidmi z jiných tříd, nejlíp se ale bavit s deváťáky. Kluci na chatkách dělali s dovolením binec a rušilo to při dělání jakékoliv aktivity, ale díky nim mám vykresleno polovinu bloku, protože mě je nebavilo poslouchat. Zákaz telefonů na túře mě štval, protože já sám chodím běhat se sluchátky na uších, protože potom necítím bolest nohou, protože se můj mozek soustředí na písničku, takže to pro mě byl nezvyk. Bohužejsem musel odjet do Litomyšle a nemohl jsem jet autobusem se spolužáky, to mě docela mrzelo. A tímto bych rád ukončil mou slohovou práci na téma škola v přírodě.

Mája

Škola v přírodě se mi líbila. Bavily mě hry a nejvíc boj o věže, ale nebylo to stejné jako na táboře. Obědy mi chutnaly. Taky mě bavil just dance. Nejvíc se mi líbilo na chatce, byla tam sranda. Našla jsem si spoustu nových kamarádů, hlavně z devítky.

Zuzka

Škola v přírodě se mi docela líbila. Nejvíce se mi líbil program z Vláďou. A hra, která mě bavila nejvíce, je boj o věže. A když jsme šli na ten výlet, tak bych snesla i delší. Sice se se mnou ostatní třídy moc nebavily, ale to nevadí. Jinak se mi tam líbilo.

Natka

Škola v přírodě byla boží.

Nejvíce mě bavilo just dance, disco a večerní bojovka.

Moc mě nebavily hry, co vymyslely učitelé, ale nebylo to zas tak špatný. Obědy byly docela dobrý, až na ten kuskus. A taky se mi líbil program s Vláďou. Byla bych radši za pozdější budíčky. Bylo dobré počasí. Jsem rada, že jsem byla na chatce s mojí partou a Bárou K.

Přála bych si další školu v přírodě v Mladočo...

It's Spaghetti Time
Do you like …?