První prosincový týden - 4. C

​Zima o sobě konečně dala vědět. Děti se první prosincový víkend mohly radovat ze sněhu. A první prosincový týden byl bohatý i na události. Jednak i do naší třídy zavítal Mikuláš, čerti a andělé. Děti zazpívaly písničku, slíbily, že budou hodné a nebudou tolik povídat při vyučování. Za to dostaly od Mikuláše nadílku plnou dobrot.

Ve středu proběhl na naší škole den otevřených dveří a odpoledne adventní jarmark. Děti udělaly krásné výrobky, zapojili se i maminky, babičky, dědečkové... Moc děkujeme!!! Děti si vyzkoušely, jaké to je - připravit stánek k prodeji, upravit stůl, obsluhovat zákazníky, prodávat.... Obstály na jedničku s hvězdičkou. Také výdělek pro třídu byl velmi pěkný! Určitě si vydělané penízky společně užijí!

Svatý Mikuláš v 4. D
Pečení na potravinářské průmyslovce