Poslední měsíc školního roku - 1. C
Třídy 9. A a 6. C si nejen pro nás připravily divadelní vystoupení. Bylo to pěkné a milé zpestření. Děkujeme!
V posledním týdnu jsme navštívili kino, a předposlední den jsme vyrazili na zmrzlinu a ledovou tříšť! Mňam, to byla dobrota!
Děti celý rok pilně pracovaly, učily se, spolupracovaly. A tak si poslední den školního roku všechny odnesly krásné vysvědčení se samými jedničkami a velkou pochvalu k tomu! Děkujeme také rodičům za podporu a pomoc!
A teď hurááá na prázdniny! A v září na shledanou, již ve 2. třídě!














