Mezinárodní projekt: Let's watch

logo

Představujeme vám e-twinningový projekt- Let's watch, kde žáci naší 8.B spolupracovali na mezinárodním projektu se třídou z Francie. Tématem bylo sledování seriálů, a proto žáci vymysleli projektu jméno Let's watch.

Na projektu jsme začali pracovat na začátku prosince a v pátek 10.2. jsme se úspěšně dostali k jeho zakončení při online hovoru.

Náplň projektu:

- Prošli jsme si témata bezpečnosti na internetu a internetové netikety a vybrali jsme společně 5 nějdůležitějších pravidel chování v online prostoru.

- Probrali jsme téma seriálů a společně jsme navhli jméno a logo projektu.

- Žáci vytvořili smíšené českofrancouzské týmy podle svého oblíbeného seriálu. Úkolem bylo společně vytvořit, co nejlepší informační plakát o jejich seriálu.

- Představili jsme si projekty a vyhodnotili je. Žáci hlasovali o plakátu, který by je přesvědčil ke sledování.

- Povídali jsme si o tématu binge-watching (závislosti na sledování seriálů), vytvořili jsme pro naše partnery Kahoot na dané téma.

- Online setkání, Připravené Kahoot hry, Shrnutí práce a rozloučení.

Se kterými aplikacemi jsme pracovali? Jednalo se hlavně o aplikace použitelné pro online co-working: padlet, jamboard, tricider, answergardent a la Digitale.

Děkuji za poslupráci jak žákům 8.B, tak našim partnerům z Francie!

Our Body Challenge
Kdy jste je viděli naposledy?