Den televize

21. listopadu se slaví "Světový den televize", bez které si náš život nedovedeme už ani představit. Na vlastní kůži jsme si takové malé televizní vysílání vyzkoušeli a předvedli žákům 7.B. Sedmáci nás patřičně ohodnotili a pochválili naše výkony. Také byla pro nás důležitá jejich doporučení, co bychom měli zlepšit.

Vysílání "Třídní televize" bylo velmi nabité. Kromě úžasných reklam na sprej proti blechám, přes stromečky, pálky, zubní pastu, až po kakao, jsme zhlédli hlavní i sportovní zprávy, předpověď počasí a nechyběl ani Večerníček pro nejmenší  - Jak šel Cipísek do světa. Konec vysílání patřil zábavné soutěži Česká tajenka. Na hladkém průběhu celého vysílání se podíleli hlavně naši 2 režiséři a technická podpora. Ti zůstali v pozadí, ale bez nich by to nešlo!

Byla to skvělá zábava a moc nás to bavilo. Také jsme ale zjistili, že vysílání naživo je pěkná dřina a hlavně velká zodpovědnost.

AŤ ŽIJE TELEVIZE!

Více fotek můžete vidět ve fotogalerii.

Bazar
European Xmas Tree Decoration Exchange - part 1