7.B Let's meet new friends- část druhá a třetí

MicrosoftTeams-image-53

​Opět přidávám zpravodajství z našich hodin angličtiny. Dále společně se všemi žáky pracujeme na e-twinningovém projektu Let's meet new friends. Máme za sebou další dvě části našeho projektu.

Druhá část se jmenuje MEETING THE PARTNERS. Zde se lépe seznamujeme s žáky z Francie. Pracovali jsme s internetovou nástěnkou PADLET. Žáci sami vytvářeli cvičení pro naše partnery a dostali úkol k vyřešení. Teď už si jen zkontrolujeme, jak byli partneři úspěšní při plnění kvízů.

Třetí část je zaměřená na naše koníčky- HOBBIES AND INTERESTS. Komunikace je v plném proudu, přestože ještě nenastal čas a už máme v naší uzavřené skupině 31 přidaných videí, 2,493 shlédnutí, 53 komentářů! A to mají naše francouzské protějšky zrovna prázdniny. Tak se těšíme na úterý, kdy by se měla čísla ještě navyšovat.

Příští týden se také vrhneme na naši poslední část projektu, jelikož čas do prázdnin se krátí...

Jarní koncert - fotografie
Škola v přírodě 2. D