6.D - naše první vysvědčení

​Už jsme velcí šesťáci; zažili jsme první předávání vysvědčení na druhém stupni. Nejprve jsme byli trochu překvapení, že známky jsou napsány slovně, ale zvykli jsme si a moc se nám vysvědčení líbila. Máme hezké známky!

Naše třída je vyzdobená ve stylu Harry Potter, viz přiložený odkaz, tak není divu, že i rozdávání vysvědčení  probíhalo v atmosféře světa čar a kouzel (a možná trochu v hokejové atmosféře, neboť jsme pořádně tleskali). Paní učitelka nechala rozdávání papírů na dobrovolníkovi a byla ráda, že nemusí půlku hodiny stát jako hradní stráž. :) Přichystala nám pohoštění a rozdala pochvaly a kouzelnická vysvědčení. Na nich najdeme např. předměty bylinkářství, péče o kouzelné tvory nebo létání na koštěti.

(Žáci jsou rozděleni do 4 kolejí, proto jsou jejich vysvědčení ve 4 různých provedeních.)

Dále jsme hráli hry - Městečko Palermo a Soudní síň. Možná sledujeme Soudkyni Barbaru až moc často? :)

...

6.D and Harry Potter - třídnická hodina - ZŠ Prodloužena Pardubice

Škola s rozšířenou výukou HV a AJ a s prvky programu Začít spolu, Skutečně zdravá škola.
9.A v Památníku Zámeček
Fyzika v 7. C