2.A - Halloween X Dušičky

1.11. se v naší třídě usídlili duchové, kostlivci, umrlci, mrtvé nevěsty a mnoho dalších strašidelných bytostí. Společně, díky mandarinkovým losovátkům,  však v centrech aktivit plnili všichni společně úkoly a nástrahy od vrchního ducha. A tak se počítaly svíčky na hrobech, věnce, virtuálně zapalovaly svíčky  se jmény zemřelých, která se musela vyluštit a seřadit podle abecedy, luštily se dušičkové pranostiky nejen v ČJ ale i šifra v matematice, psaly se strašidelné příběhy, v ateliéru se , podle daných instrukcí vytvářely strašidelné domy a taky křídoví duchové. Největší ohlas však měl pokus - bublající lektvar -modrý  elixír . A díky tomu, že pro nás maminky připravily mnoho úžasných  dobrot - useknuté prsty, pusinkové duchy , piškotové mumie, cupcaky s čarodějnickými klobouky, mrkvové muffiny zdobené  mrkvovými dýněmi, sušenky s umrlčími oky a mnoho dalších, takže nám práce krásně utíkala a všem skupinám se povedlo splnit všechny úkoly.

Spisovatelé ze 4.C
Úspěšní žáci naší školy - ocenění