Nouzový stav - přerušení činnosti kroužků

​Vážení rodiče, milí žáci,

z nařízení ministra zdravotnictví a vyhlášení nouzového stavu musíme do 18. října přerušit činnost všech zájmových kroužků pořádaných ve škole. a doučování, na kterém se mísí žáci z více tříd.  Pevně doufám, že restriktivní opatření pak už nebudou pokračovat a budeme moci činnost kroužků nahradit. Od pondělí nesmíme také při hudební výchově zpívat a budeme se věnovat teorii a poslechu. Žáci druhého stupně budou mít při tělesné výchově teorii nebo mohou jít na procházku mimo školu. V naší škole jsou k dnešnímu dni 3 žáci s pozitivním testem na covid - ani jeden z nich se nenakazil ve škole, všichni se nakazili na rodinných akcích. Děti jsou bezpříznakové nebo mají lehký průběh onemocnění. Ve škole se koronavirové onemocnění nešíří, takže nikdo nemusí mít obavy z docházky dětí do školy. 

Děkuji Vám mnohokrát za pochopení a za spolupráci a přeji Vám další dny v pevném zdraví. 

                                                                        Jana Smetanová

Otevřený dopis ministrovi školství
Město nebo vesnice - 3. B