Nový školní rok

​Milé žákyně a milí žáci, vážení rodiče,

v pondělí 2. září zahájíme nový školní rok a přivítáme ve škole ve čtyřech prvních třídách nové žáčky. Pro děti jsme připravili novou výzdobu prostor školy, ke které patří i polepy podlah. Buďte prosím tak laskavi a dejte dětem bačkory s bílou podrážkou, aby polepy nebyly poničené černými šmouhami. I v letošním roce se zapojíme do mnoha akcí a budeme pokračovat i v projektu Hrdá školy, který nám přinesl v minulém školním roce vítězství a k tomu i krásnou výhru - nový ping-pongový stůl, který jsme umístili na 1. stupeň. 

Těšíme se na naše žáky i na spolupráci s Vámi, rodiči a přejeme Vám krásný poslední prázdninový víkend.

                                                    Za kolektiv pracovníků školy

                                                                         Jana Smetanová

               


2. září - prvňáčci
Placení obědů na září