Návrat žáků do školy od 30. 11.

​Vážení rodiče, milí žáci,

od pondělí 30. listopadu se vracejí do školy všichni žáci z prvního stupně a z druhého stupně žáci 6. a 9. tříd. Žáci ze 7. a 8. tříd zůstávají doma a mají distanční výuku bez výchov podle dodatku ke školnímu řádu. Do školy přijdou tito žáci až v pondělí 7. prosince a doma pak zůstanou na distanční výuce žáci 6. tříd. Takto se budou 6., 7. a 8. ročníky ve škole střídat ob týden. Ve školní jídelně mají přihlášené obědy pouze žáci z prvního stupně. Žáci z druhého stupně si musejí obědy přihlašovat kvůli rotační výuce sami na www.strava.cz. Žáci,  kteří mají distanční výuku, si mohou oběd vyzvednout u výdajového okénka ve dvoře školy od 11.00h do 11.30h. Družina funguje v novém režimu. Ráno jsou děti samy ve svých třídách a čekají na paní učitelku. Dohled je zajištěn na chodbě. Odpoledne jsou třídy samostatně nebo maximálně jsou sloučeny dvě třetí třídy. Děti se v oddělení nesmějí míchat, proto bohužel nemohou chodit do družiny žáci ze 4. tříd, pro které už nemáme personální kapacitu. Všechny plánované školní akce jsme až do Vánoc museli zrušit, aby se děti nikde nepotkávaly. Zavřena bude i školní kantýna, protože přestávky musejí žáci trávit ve třídách a do kantýny chodit nemohou. Podrobné informace k nástupu žáků do školy a úpravě rozvrhů v některých třídách Vám pošlou přes EŽK třídní učitelé. 

Děkuji Vám mnohokrát za pochopení a za spolupráci. 

                                                   Jana Smetanová

European Xmas Tree Decorations Exchange 2020 - Par...
Hurá! Zpátky ve škole !