Nástup 1. a 2. tříd od 18. listopadu

​Vážení rodiče,

od středy 18. listopadu mají nastoupit do školy žáci z prvních a druhých tříd. S ohledem na hygienická nařízení jsme připravili opatření k bezpečnému pobytu dětí ve škole. Podle tříd budou děti nastupovat buď v 7.40h nebo v 7.50h, aby měly mezi sebou v šatnách dostatečné rozestupy. Podle nařízení vlády nemůžeme s dětmi zpívat ani  cvičit, a tak paní třídní učitelky upravily rozvrhy. V každé třídě bude učit pouze paní třídní učitelka, žádné hodiny se nebudou dobírat.  Informace k výuce v jednotlivých třídách Vám pošlou paní třídní učitelky v pondělí 16. listopadu odpoledne

V družině bude každá třída samostatně. Pro pobyt dětí ve školní družině potřebujeme znát jejich příchody do školy a odchody ze školy. Podívejte se prosím do elektronické žákovské knížky, kam jsme  Vám poslali dotazník k vyplnění do neděle 15. listopadu. Po celou dobu pobytu ve škole mají mít děti roušky. 

Všechny děti z 1. a ze 2. tříd mají přihlášený oběd. Pokud na obědy chodit nebudou, tak jim je prosím odhlaste. 

Děkuji Vám mnohokrát za spolupráci a už se těším na naše malé školáčky. 

                                                                       Jana Smetanová

European Xmas Tree Decorations Exchange 2020 - Par...
1. C - výuku online zvládáme na jedničku