Volby - předvolební boj

Jak už je zvykem, čtvrté třídy si poprvé volí své zástupce do Třídní samosprávy. Předseda pak reprezentuje třídu na Školním parlamentu, kde se setkávají zástupci od 4. do 9. tříd. Dočkali jsme se i my. A protože být zvoleným zástupcem je velká zodpovědnost, pojali jsme naše volby také zodpovědně. Nejprve vznikaly strany a jejich členové. Potom se všechny strany setkaly na předvolebním meetingu, kde se snažily prezentovat co nejlépe svou stranu - vytvořeným plakátem, a hlavně debatou nad volebními hesly a programem jednotlivých stran.
V neposlední řadě se ještě každá strana pokusila získat si své voliče na předvolební kampani....
Kdo bude vítěz? To ukáží až volby. Konkurence je ale veliká, takže to nebude lehké rozhodování. Tak ať vybereme ty nejlepší!
Good luck to everyone!​

Umíme zpívat, ale také fandit
Atletický čtyřboj 2022