NÁVŠTĚVA KNIHOVNY

​Už tradičně ke konci školního roku čeká prvňáčky slavnostní PASOVÁNÍ NA ČTENÁŘE. Než k tomu dojde, je pro žáčky připraveno v městské knihovně několik- programů. První z nich absolvovali ve čtvrtek 10.2.

Sešli se s autorkou dětských knih Lenkou Rožnovskou. V krátkém programu se seznámili s prací spisovatelky i s tím, co předchází vydání nové knihy. Nechyběla ani čtená ukázka z díla spisovatelky a výstavka knih, které pro děti vytvořila. Knihy Lenky Rožnovské jsou bohatě ilustrované a dětem se tak líbily, že projevily zájem si je půjčit v knihovně a přečíst.

Dobrá věc se podařila, zrodili se budoucí čtenáři.

Školní kolo dějepisné olympiády
Myšlenkové mapy na téma Rodina