Myšlenka Elly ze 6. A

Dnes nám Ella napsala do třídní skupiny o možnosti zakoupit stravenku pro zvířata v ZOO v Praze.
Myšlenka nás zaujala... Jsem ráda, že se děti zajímají o okolní život...
Nechcete se také přidat?

Z webu zoologické zahrady:

Vyberte si svá oblíbená zvířata a přispějte jim na krmení! V současné chvíli lze Stravenkou podpořit 70 druhů.

Maso, ryby, ovoce, zelenina, ale i nejrůznější druhy hmyzu, listy, květy nebo speciální kaše a sušenky. Při přípravě krmení v Zoo Praha využíváme téměř 500 různých komodit – vše v té nejvyšší kvalitě, která samozřejmě něco stojí. Zvolte si z níže uvedeného seznamu své zvířecí oblíbence, přečtěte si, co jim chutná, a podpořte je nákupem stravenek už od 50 Kč v našem e-shopu!

ZOO PRAHA DĚKUJE ZA PODPORU VEŘEJNOSTI
Po zprávách o obtížné situaci zoologických zahrad ještě zesílila podpora veřejnosti. Zoo Praha děkuje všem, kdo adoptují a sponzorují její zvířata, nakupují pro ně Stravenky či pro sebe a své blízké pořizují suvenýry v e-shopu. Skutečně každá koruna je důležitá, protože propad příjmů spojený s uzavřením zoo jenom v tomto kalendářním roce již překročil 40 milionů.

„Jsme vděčni každému, kdo se nám snaží pomoci," zdůrazňuje ředitel Zoo Praha Miroslav Bobek. „Za sebe i za všechny kolegy opravdu velmi upřímně děkuji!

A nemohu vynechat ani ty, kdo nás ve svých zprávách povzbuzují. Osobně mě vůbec nejvíc těší podpora dětí a různé jejich projekty na pomoc naší zoologické zahrady."

Skupinová práce v 6. A - Biosféra
Logiscool - programování pro děti