Muzikály naruby - Zpěváčci s Josefem Vágnerem

V pondělí 9. 10. 2023 se v aule UPCE uskutečnila muzikálová show s živou kapelou Muzikály naruby.

Přední čeští zpěváci a muzikáloví herci Josef Vágner, Jan Kopečný a Petr Ryšavý zpívají hity nejen z tradičních muzikálů jako jsou Bídníci, Kleopatra, Angelika, Tři mušketýři, ale také z českých hit-muzikálů. V programu tak zní ty největší hity W. Matušky, V. Neckáře, kapely Lucie, J. Ledeckého, K. Gotta, M. Davida, H. Vondráčkové, L. Bílé a dalších. Toto vystoupení doprovázel školní pěvecký sbor Zpěváčci ze 4. A, 6. A a 9. A pod vedením paní sbormistryně Moniky Kadlecové.

Velkým překvapením pro Zpěváčky byla žádost hlavním interpretů o spolupráci - a to přímo pro velký koncert Muzikálů naruby - v pražské O2 aréně (2. 11. 2024). Pro děti je to ohromná motivace a radost.

S muzikálovými herci si už Zpěváčci zazpívali v loňském roce v Lucerně, tento koncert natáčela ČT a pak ho vysílala o Vánocích.

a další FOTOGRAFIE © Zuzana Ženatá

ODKAZ

Velké poděkování si zaslouží paní učitelka Monika Kadlecová, která stojí za tímto obrovským úspěchem, je v tom i mnoho neviditelné práce.

DĚKUJEME.

8.B Let's meet our partners - E-twinningový projek...
Pracujeme s mapou