1 minuta čtení (126 slov)

Výstava obrázků žáků 7. C

​Vážení rodiče, vážení prarodiče, milí žáci,

dovoluji si Vás pozvat do kavárny Tiskaře Brixe, která je umístěna ve Sladkovského ul. v Pardubicích v centru Kosatec na výstavu obrázků našich žáků ze 7. C. Každý obrázek je opatřen sdělením autora, co výtvarná práce vyjadřuje. Obrázky  jsou velice hezké a po prohlídce si v kavárně můžete dát výborné občerstvení. Kavárna je v průjezdu vedle MM Realit - blízko křižovatky s ulicí Smilovou, při příchodu od Třídy Míru je na levé straně. Výstavu domluvila i instalovala naše paní školní psycholožka Stáňa Kováčová a patří jí za to velké poděkování. 

FOTOGALERIE

                                                           Jana Smetanová


Odvaha dětem v 1. B nechybí
Svět práce a volba povolání v 9.C