1 minuta čtení (173 slov)

Vítězství v projektu Hrdá škola

​Letošní školní rok jsme si zpestřili zapojením do projektu Hrdá škola. Uspořádali jsme den ve společenském oblečení - Suit Up Day, Teplákový den, Den zdraví, Učitelský den i Den hudby. A v parných prázdninových dnech mi přišla velice milá zpráva:

Krásný dobrý den, paní Smetanová,
Projekt Hrdá škola pro rok 2019 je u konce a my jsme vylosovali první 3 místa. S radostí bych Vám chtěl pogratulovat k prvnímu místu v našem projektu a výhře, která obnáší pingpongový stůl pro vaší školu. Rádi bychom Vám výhru poslali a připravili tím překvapení pro studenty, kteří se v září vrátí do školy. Poslala byste mi prosím adresu a telefonní kontakt na zodpovědnou osobu pro převzetí výhry? Děkuji.
Jsme velice rádi, že jste se zapojili do našeho projektu a doufáme, že s námi v projektu budete pokračovat i v dalším školním roce 2019/2020.
Ještě jednou vám gratuluji k výhře a budu se těšit na další spolupráci.
- - -
S pozdravem a přáním hezkého dne,
Matěj LangArea manager
"Věříme ve vzdělání s hrdostí!"
Schools United, s.r.o.Mobile: +420 731 757 360E-mail: matej@schoolsunited.czWebsite: www.schoolsunited.czFacebook: www.facebook.com/schoolsunited

Zahájení školního roku 2019/2020
Laser game