Úspěch sólistů z 1. stupně na pěvecké soutěži

Hned 5 ocenění udělila tříčlenná odborná porota složená z posluchačů pěveckého oddělení pardubické konzervatoře a pedagogů estetického oddělení Domu dětí a mládeže BETA ve Štolbově ulici - Pardubice nejmenším zpívajícím „reprezentantkám" ZŠ Prodloužená dne 21. listopadu. Ty na soutěži sólistů nejmladšího školního věku „Pardubické štěBETÁní" mezi téměř čtyřmi desítkami nejlepších vrstevníků pardubických škol vybojovaly následující vynikající umístění:

1. kategorie žáků 1. tříd:

2. cena: Aneta Pleskotová – 1. B

3. cena: Adéla Loučková – 1. B

2. kategorie žáků 2. tříd:

3. cena: Nela Fialová – 2. B

3. kategorie žáků 3. tříd:

3. cena: „Učka" Uchral Chingis – 3. D

čestné uznání poroty: Lucie Vánišová – 3. D

Organizátoři akce pamatovali i na všechny soutěžící, kteří se neprobojovali na „stupně vítězů". Diplom a dárky si tedy za své snažení odvezla i další naše děvčata : Anna Sedláková (1. B), Viktorie Válková a Ema Svobodová (obě 2. B) a Hana Elisabeth Kulichová (3. D).

Děti se na soutěž připravovaly pod vedením p. uč. Ivy Bednářové. GRATULUJEME!

Soutěž Pc_ák
Naše bruslení