Transparentní sbírka - SPŠE - pro těžce nemocnou maminku studenta

dovoluji si upozornit na velmi smutný příběh  naší žákyně a jejího bratra, Zveřejňuji text sbírky pro jejich maminku, která umírá na rakovinu a pojišťovna odmítá uhradit její léčbu. Sama posílám peníze na transparentní účet a prosím všechny, kteří se mohou přidat, zda by také do sbírky přispěli.

Za pomoc všem předem velice děkuji.

Jana Smetanová

Školní sbírka na podporu léčby maminky žáka 4. ročníku

Vedení SPŠE a VOŠ Pardubice společně s žákovským parlamentem školy vyhlašuje sbírku na podporu léčby maminky žáka 4. ročníku

Jmenuju se Eda a studuji 4. ročník obor IT (SPŠE a VOŠ Pardubice). Místo, abych věnoval všechen svůj čas přípravě k maturitě nebo nacvičování programu na maturitní ples, bojuji o záchranu života své maminky.

Žiju v malé rodině společně s maminkou a mladší sestřičkou. Před 3lety maminka onemocněla rakovinou plic (ačkoliv nikdy nekouřila) a od té doby žijeme mezi nadějí a zoufalstvím. Naposledy jsme teď na začátku ledna vyslechli strašlivou předpověď: 3 - 6 měsíců života, pokud nezabere další léčba.

Problémem je, že navrhovaná kombinovaná léčba není v plném rozsahu hrazena pojišťovnou, a my už nemáme - po 3 letech, kdy je maminka v invalidním důchodu - žádné finanční rezervy. Maminka musí nutně absolvovat 4 - 6 měsíční léčbu navrhovanou lékařským konziliem Fakultní nemocnice Na Bulovce. Jeden z léků bojující s matčiným autoimunitním onemocněním nebyl pojišťovnou schválen, a ačkoliv se lékaři budou proti tomuto rozhodnutí odvolávat, hrozí vážné nebezpečí z prodlení. Jedinou možností, jak vše urychlit je naše spoluúčast. Lék stojí 46 300 Kč měšíčně.

Založil jsem transparentní účet (číslo účtu: 232947340/0600), a požádal své přátelé o výpomoc. Vybraný obnos však zatím nestačí ani na první měsíc léčby.

(Transparentní účet: https://transparentniucty.moneta.cz/homepage?accountNumber=232947340)

V nejvyšším zoufalství se obracím na vás, své spolužáky, na vaše rodiče, na učitele a jejich přátele s prosbou o pomoc v naší těžké životní situaci. Věřili jsme do poslední chvíle a vyčerpali už všechny možnosti.

Soubory ke stažení:
Sbirka na podporu lecby maminky.pdf

14. 1. 2020 Mgr. František Věcek
Bruslení 4.C