SRDÍČKÁŘI – charitativní akce pro děti s vadami srdíčka ve školní družině

web srdíčkáři 1

Měli jsme tu čest zapojit se do charitativní akce „SRDÍČKÁŘI“. Jedná se o charitativní akci pro děti s vadami srdíčka a úkolem bylo vyrobit jakékoliv výrobky nebo namalovat obrázky s jedinou podmínkou, každý výrobek nebo obrázek na sobě musel mít motiv srdíčka. Všechny výtvory se pak odeslaly do Telče, kde bude probíhat charitativní akce a výtěžek z prodeje všech výrobků půjde na pomoc těmto dětem. My jsme se rozhodli vyrobit srdíčkové peněženky, zápisníčky, prostírání, šperkovničky a antistresové kytičky do ruky s našitými srdíčky. Zapojili se i rodiče, kterým patří velké poděkování – paní Matulíkové za krásné ušité taštičky, paní Horajsové za ušitá srdíčka a látkové mazlíčky na hraní, panu Martínkovi za úžasný nápad srdíčkových hlavolamů a paní Novotné za uháčkovaná srdíčka. Poděkování za pomoc patří také paní asistentce Lence Dvořáčkové. Doufáme, že se naše výrobky budou líbit a že se vybere co nejvíce finančních prostředků, které dětem s vadami srdíčka pomohou na další léčbu. Přejeme všem co nejvíce zdravíčka.web srdíčkáři

Paní vychovatelka Soňa Černá

Fotky k nahlédnutí zde: http://sdprodlouzenapce.rajce.idnes.cz/

 

 

HLASUJTE PROSÍM PRO NAŠI ŠKOLU
VÝSTAVA O ŠKOLNÍ DRUŽINĚ