SLAVNOSTNÍ OCENĚNÍ „Mladých designérů“ v AUTOMOBILCE ŠKODA MLADÁ BOLESLAV

sona

Ve čtvrtek 23. listopadu 2017 nás čekal den, na který jsme se všichni tolik těšili – slavnostní vyhlášení „Mladých designérů“ v automobilce Škoda Mladá Boleslav. Hned ráno pro nás z automobilky poslali autobus, který nás dovezl na slavnostní vyhlášení do Škodovky. V 10 hodin se uskutečnilo slavnostní zahájení, odkrýval se nový prototyp automobilu, který vytvořili žáci ze střední školy – auto na pláž - a pak už se vyhlašovali vítězové v jednotlivých kategoriích. My jsme s naším zmrzlinkovým autem ŠKODA ICE 354 vyhráli cenu veřejnosti. Dostali jsme obrovský zarámovaný diplom a šek v hodnotě 30 000 Kč. Po slavnostním vyhlášení byl pro děti připraven velmi zajímavý a nabitý program – vánoční fotokoutek, hrací koutek, výtvarný a designérský workshop, kde si děti s opravdovými designéry vyzkoušely návrhy aut jak na počítači, tak na papíře, na dalším stanovišti si vyzkoušely, jak vznikají modely aut pomocí samotvrdnoucí hmoty a posledním bodem programu byla komentovaná prohlídka muzea automobilky a hra, kde děti plnily různé úkoly týkající se automobilky Škoda. Pro děti byla připravena i svačinka a výborný oběd a na konci celého slavnostního dne obdržely všechny děti dárkovou tašku od automobilky Škoda s překvapením. I my jsme si dovolili do Škodovky přivézt dárek – jelikož jsme z města perníku, přivezli jsme dárkové balení pardubických perníků a předali ho hlavní organizátorce celé soutěže. Byla velice mile potěšena.

Byl to den, na který jen tak nezapomeneme a moc jsme si ho všichni užili. Děti byly naprosto nadšené. Velké poděkování posíláme do automobilky Škoda, za perfektní organizaci celé akce včetně dopravy. Dále ještě jednou děkujeme všem za podporu při hlasování.

Mé velké poděkování za spolupráci patří paní asistentce Lence Dvořáčkové, paní učitelce Míše Moravcové a rodičům. Velkou pochvalu si zaslouží děti ze 2. B za to, jak jsou šikovné a jak se na celém slavnostním dni chovaly hezky.

FOTOGALERIE

p. vychovatelka Soňa Černá

Největší dík patří paní vychovatelce Soně Černé, která děti do soutěže přihlásila, zajistila zveřejnění soutěžního hlasování a hlavně s dětmi soutěžní práci dělala. Moc děkuju a mám z úspěchu velkou radost. Jana Smetanová

sona 1

 

Koncert Zpěváčků s Josefem Vágnerem
Aktivně se připravujeme na novou směrnici EU v obl...