Návrat dětí do školy od 12. dubna

​Vážení rodiče,

podle dostupných informací by se od 12. dubna měla do školy vrátit polovina žáků z 1. stupně školy. Podmínkou pro přítomnost dětí ve škole je testování vždy v pondělí a ve čtvrtek testem LEPU RAPID: https://www.azmedicashop.cz/samotestovaci-sada-antigennich-rychlotestu-lepu-sars-cov-2-antigen-rapid-test-kit-25-ks/. Testovat se mají děti samy, paní učitelky testy provádět nebudou. 

MŠMT také nařizuje celodenní nošení roušek. Výuka bude rotační - týden mají být děti ve škole, týden na distanční výuce. O materiálu k otevírání škol má ještě v úterý jednat vláda, takže musím počkat na oficiální informace. Poradu budeme mít ve čtvrtek 8. dubna  i s panem náměstkem Jakubem Rychteckým.  

Jakmile budu mít schválená pravidla pro návrat žáků do školy, budu Vás informovat přes EŽK. Určitě budu hledat řešení, jak dětem i rodičům situaci co nejvíce ulehčit a budu brát ohled na Vaše postoje k vládním nařízením. Prosím proto ještě o trpělivost a přeju Vám hlavně zdraví a pevné nervy.

                                                          Jana Smetanová

Veselé Velikonoce přeje 2. B
Zápis do 1. tříd