Mapa školy - testování

​Vážení rodiče,

ve dnech 3. - 21. února budeme zjišťovat názory pedagogů, žáků i rodičů na práci naší školy a školní jídelny. Pro testování jsme tentokrát vybrali 3., 5., 7. a 9. ročníky. Informace s přístupovými hesly Vám pošlou třídní učitelé přes elektronickou žákovskou knížku. Velice vás prosím o vyplnění dotazníků, abychom znali vaše názory i přání a mohli jsme práci školy dále rozvíjet. Dotazníky jsou zcela anonymní a od zpracovatele dostaneme pouze souhrnnou zprávu, kterou v průběhu dubna zveřejním. 

Děkuji Vám předem za Vaše upřímné názory,  které nám pomohou stále se zlepšovat, a těším se na další spolupráci.

                                                                                          Jana Smetanová

Focení ve školních mikinách a tričkách
Centra v 5. B - Podnebné pásy