HOKEJBALOVÝ TURNAJ "O pohár ředitelky školy"

web hokejbal pohár 1Pěkné počasí, perfektní organizace, skvělá atmosféra, snaha a radost z úspěchu, stálé povzbuzování – to byl základ vydařené akce, která proběhla v pondělí 19. 6. na hřišti naší školy. Prvňáčkové a druháčkové si to rozdali v hokejbalovém turnaji „O putovní pohár ředitelky školy“, který se konal u příležitosti nedávného mistrovství světa v našem městě.

Celkem se zúčastnilo 15 týmů (z toho 3 dívčí), zahrálo si 86 dětí a mnoho dalších fandilo.

Za 1. třídy nastoupilo pět mužstev – Bílé kočky, Rychlí draci, Frogs, Lumpíci, Čeští tygři.

Za 2. třídy 10 týmů – Zpěváčci, Rychlé pumy, Žužu ryby, Rebelové, Déčko, Notičky, Borci, Drsňáci, Bílé tygřice, Ohniví draci.

Každý tým sehrál několik utkání, kdy každou vstřelenou branku doprovázely hlasité výkřiky radosti s patřičným objímáním nebo poklepání „rukavice o rukavici“, jak to dělají dospělí hráči.

Vítězem 1. tříd se stal tým Čeští tygři z 1. D, na druhém místě bylo mužstvo Frogs a na třetím Lumpíci.

Po velmi napínavém a vyrovnaném finále první místo z 2. tříd obsadili Borci z 2. D

druhé místo Zpěváčci a třetí Žužu ryby.

Odměnou všem hrajícím byla nejenom sladká odměna a pro první tři týmy pohár, ale hlavně radost z pohybu a pro některé i zážitek z prvního držení hokejky.

Družstvo Borců převzalo z rukou paní ředitelky na roční opatrování putovní pohár.

Děkujeme všem týmům za předvedené výkony. Příští rok se už těšíme na další ročník tohoto turnaje, který se možná rozšíří ještě o další třídy.

Velké poděkování patří také dobrovolníkům z hokejbalového klubu HBC AUTOSKLO – H.A.K. Pardubice, kteří organizačně zajistili tuto úspěšnou akci.

Milan Váňa

Moje velké poděkování za organizaci celé akce patří panu učiteli Milanu Váňovi.

Jana Smetanová

web hokejbal pohár 1