Dušičky nebo Halloween?

monika hal

Dne 1.11. se ve 3.A slétli duchové, netopýři, čarodějnice, přilezla různá strašidelná havěť v podobě pavoučích slečen, koček a dalších příšer. Ve třídě se vznášeli duchové, svítila vydlabaná dýně. I zde se slavil Halloween, a to v podobě „Center aktivit“  na toto téma. Nebylo to však jen téma Halloweenu, ale i Dušiček, které 2. den následovaly.

Děti vypracovávaly úkoly čarodějnice Krutimíry, která na ně přichystala různé nástrahy v podobě záludných úkolů z ČJ, M a přírodovědy. V ateliéru pak děti zkusily výtvarně ztvárnit duchy, kteří teď zdobí 3.A. Jako bonus za splněné úkoly si děti hrály strašidelné Dobble.

Ke zdárnému plnění úkolů ale přispěly i maminky svými upečenými dobrotami a dokonce i taťka, který z palačinek vykrájel různé příšery a strašidla. Mnozí rodiče se na netradiční vyučování přišli i podívat, což bylo pro děti velkou motivací.

Mgr. Monika Kadlecová

Poděkování za krásně prožité vyučování patří především paní učitelce Monice Kadlecové. Jana Smetanová

hal mon 2

ÚSPĚŠNÍ ŽÁCI NAŠÍ ŠKOLY - OCENĚNÍ ZA JEJICH PÍLI