Stále se zlepšujeme a hlavně - připojujeme se všichni

​Díky pomoci všech rodičů se stále zlepšujeme a učíme se nové dovednosti. Zvládáme už nejen pracovat v Teams, ale také hlásit se do dalších aplikací, které nám umožňují spolupracovat. Využíváme hlavně Nearpod, kde vidím v reálném čase co děti doplňují a jak pracují na zadané práci, a také aplikaci Toglic. Díky tomu nás to baví a pokračujeme v učení bez mučení. :-)

Pomohli nám nejen naši rodiče, ale také paní Iva Prokopová a paní Jiřina Klčová, díky kterým se můžeme připojovat celá třída. Darovaly nám totiž dva notebooky, které nám chyběly, abychom se mohli v našem online prostoru setkávat bez problémů celá třída. Moc děkuji za sebe, protože vím, že můžu v učivu pokračovat a i za naši třídu, protože se děti mohou vidět a nikdo nám nevypadne z našeho kolektivu.

Jeden ze zadaných úkolů byl Pětilístek, který jsme zpracovávali na téma Moje nejmilejší osoba. Děti si daly opravdu záležet. Posuďte sami - tohle musí potěšit každého.

Poslední online a hurá do školy!
Čteme anglickou literaturu v 7.B