Office Arena - postup do krajského kola

Již sedmým rokem se účastní naše škola soutěže Office Arena

Naši žáci dosahují velmi dobrých výsledků. V loňském roce jsme měli dva soutěžící a oba postoupili do finálového kola.

V letošním roce se přihlásili tři žáci.
Vojta Samek (9. B) - loňský finalista, pak Terka Beránková a Míša Kolková (obě z 8. B) → všichni tito žáci postoupili do krajského kola.
Zadání soutěžní práce bude zveřejněno až 6. března.
Gratulujeme a držíme pěsti...
***

Cílem soutěže je motivovat žáky základních a studenty středních škol všech krajů České republiky k práci s moderními informačními technologiemi a pomoci jim tak zajistit lepší pozici nejen ve škole, ale i při vstupu na pracovní trh. Neméně důležité je dlouhodobé porovnání úrovně žáků a studentů v používání moderních informačních technologií. Účastníci budou dokazovat nejen svou technickou zdatnost při práci v kancelářských aplikacích Microsoft Office, ale zároveň musí obstát i v prezentačních a komunikačních dovednostech.

Soutěž v odborných znalostech a využívání aplikací Microsoft Office je realizovaná a organizovaná Vzdělávacím centrem Microsoft Partneři ve vzdělávání kraje Vysočina, generálním partnerem společností Microsoft s.r.o. Česká republika, společností Computer Media a společností K-net Technical International Group. Soutěž je dále realizována ve spolupráci se Vzdělávacími centry Microsoft Partneři ve vzdělávání Česká republika.

Soutěže se mohou zúčastnit žáci základních škol 2. stupně, žáci víceletých gymnázii odpovídajících ročníků a studenti středních škol. Soutěž je dobrovolná a určená jednotlivcům, kteří v době konání soutěže navštěvují příslušný ročník základní školy (příslušný ročník víceletého gymnázia), a studentům středních škol.

7.D na bruslení
Karneval ve 3. oddělení ŠD (1.C a 3.A)