Hrdá škola - Dobrý skutek

​V průběhu prosince jsme  v rámci projektu Hrdá škola zažívali zkušenosti s dobrými skutky. Co to vlastně dobrý skutek je? Jaké dobré skutky dokážeme vymyslet? To jsme si ověřili v rámci hry Dobrý anděl. Zažili jsme tajemství, vymýšleli překvapení, jak druhého potěšit dobrým skutkem a nechali se  překvapit tím, co  pro nás vymyslí někdo jiný. A co jsme zjistili?

Ela: Dělat dobré skutky bylo těžké.  Linda: Bavilo mě dělat dobrý skutek, mohla jsem pomoct kamarádům.   Dominik: Bylo pro mě těžké vymyslet dobrý skutek.

Míša K. Bylo příjemné vidět, jak se kamarád směje, když jsem pro něho udělala dobrý skutek.  Ella: Bylo to napínavé a bavilo mě to.  Michal: Bylo těžké vymyslet dobrý skutek a dát si na něm záležet.   Stázka: Bylo těžké si na dobrý skutek udělat čas.   Anička: Nebyla jsem si jistá, jestli můj dobrý skutek uspěje.   Mára: Zvláštní pocit někomu něco dávat.

V každém případě jsme se shodli, že dobré skutky se chceme naučit dělat, protože jsou fajn a  baví nás.

Usměvavý advent
Merry Xmas 8.C