Den učitelů v 1. C

​Dnes se v 1. C představili 3 noví učitelé. S paní učitelkou Barunkou jsme si vyzkoušeli hádanky, s panem učitelem Matějem jsme zažili novou hru a s panem učitelem Honzíkem jsme kreslili motorku podle jeho návodu na tabuli!

Každý dostal možnost odprezentovat třídě, co by je mohl naučit a děti si z navržených možností vybraly.

Já se vždy na určitou dobu stala žákem (seděla jsem s dětmi v lavici a vzorně spolupracovala :-) ).

Na závěr naši noví učitelé zhodnotili, jak se jim v 1. C učilo.

Během jedné vyučovací hodiny se u nás stavila paní ředitelka s panem zástupcem Valentou a protože v tu chvíli jsem byla paní učitelkou já, popřáli mi mnoho dobrého k našemu učitelskému svátku a dostala jsem krásnou gerberu. Kdyby přišli o 10 minut později, už by květinu asi vlastnila paní učitelka Barunka :-)

Věřím, že výměna rolí nám přinesla zajímavé zážitky a určitě si tuto zkušenost ještě dopřejeme.

Když dětí učí děti
Den učitelů v 7. C