SUPERLIGA HOKEJBALU ZŠ Polabiny 2

V pořadí 4. ročník hokejbalového turnaje pro školní družinu ZŠ Polabiny 2 skončil minulý pátek posledními zápasy i vyhlášením vítězů.

V kategorii PRVNÍ TŘÍDA zvítězili VLCI i přesto, že jediným neporaženým týmem byli celkově druzí RYCHLÍ TYGŘI. Těm v celkovém zúčtování zlomily vaz zbytečné remízy s týmy na spodu tabulky.

Bronzovou příčku obsadili STATEČNÍ ORLOVÉ, jen s malým náskokem na čtvrté DRSNÉ KONĚ. Pátá příčka patří týmu DUHOVÉ ČIČI, šestý skončil tým RYCHLÉ ŽELVY.

Nejlepším střelcem se stal Tadeáš Švadlenka (Vlci) s pěti brankami.

Kategorie DRUHÁ TŘÍDA byla oba hrací dny soubojem DYNAMA a PIKACHU, nakonec byli úspěšnější hráči DYNAMA. Zlaté medaile ve finálovém dni vystřílel Adam Charvát s šesti góly v posledním hracím dni.

Třetí místo brali BÍLÍ DRACI, těm chyběli zejména střelci a štěstí v nadstavbě. Čtvrtí jsou STŘELCI a pátí MEDVÍDCI.

Střelce ovládnul Jakub Motyčka (Pikachu) s deseti brankami!

Odkaz

ŠKOLNÍ FOTOGALERIE

Poděkování patří všem organizátorům. Zároveň i celému pedagogickému kolektivu v čele s paní Pechovou.

Děkujeme!

Jiří Kubeš

SBĚROVÝ TÝDEN - ŘÍJEN 2018
Nabídka programu na podzimní prázdniny