Hlasování o výběr loga na školní mikiny

Vážení rodiče a žáci.

V loňském roce jsme zvítězili v celostátním kole projektu Hrdá škola. Ke školní hymně a školní vlajce bychom rádi přidali mikiny nebo trička od společností Schools United, která v rámci projektu Hrdá škola přišla s nápadem vytvořit kolekci oblečení pro naši školu.

Děti jsem o této nabídce informoval dne 7.11. ve školním rozhlase. Konkrétně se jedná o dětské mikiny v 5 barvách s logem naší školy. V první fázi proběhne elektronické hlasování a výběr ze tří grafických motivů loga školy. Vítězný návrh, který si hlasováním zvolí sami žáci, bude na školní mikině nebo tričku, které si budete moci později popřípadě objednat.

Hlasování proběhne od pondělí 11.11. do pátku 15.11. 2019 na tomto odkaze: https://schoolsunited.cz/hlasovani/d2feaedf.

Prosíme proto žáky školy, aby do tohoto odkazu vstoupili, vybrali si jeden návrh motivu, který se jim nejvíc líbí, a poslali mu svůj hlas. O výsledku hlasování budu děti informovat 18.11. 2019.

Děkuji za spolupráci.

Vladimír Pařík
Bobřík informatiky
Společenský den - Hrdá škola