HAPPY HALLOWEEN V 5. B

halloween1

Do you celebrate Halloween? Yes, we do.
A proto jsme opět pozvali anglické třídy od 1. B po 5. C na společný Halloween. Děti si vyzkoušely strašidelný bowling, házely míčkem do dýňového obličeje, hádaly věci v krabici, vyplňovaly křížovku a tvořily pavouka.
Letos nás nově podpořili kamarádi z 9. A, kteří si připravili skvělou prezentaci se spoustou zajímavých informací o Halloweenu a dětem kladli všetečné otázky - samozřejmě in English.
Děti odcházely s vlastnoručně vyrobeným pavoukem, diplomem, sladkou odměnou a halloweenskou náladou.
                                                                          třída 5. B
P.S.: Mnohokrát děkujeme Nikol Novotné, Anně Rubešové, Elišce Fabiánové, Janu Španielovi a jejich paní učitelce AJ Bronislavě Čermákové za prezentaci, podporu a příjemnou spolupráci.
halloween2
Děkuji mnohokrát paní učitelce Tereze Botkové za skvělý nápad i krásně připravené párové vyučování. Jana Smetanová
                                                                                                                    ODKAZ NA PREZENTACI

Find the face